Strakonická farma se v úvodu sezony rozhodně nepotkala s formou, když doma ani napočtvrté nevstřelila branku a znovu nevyhrála. Tentokrát rezerva Dynama na Složišti vysoko 0:5 prohrála s Čáslaví.

Domácí nezačali utkání úplně špatně, ale znovu první inkasovali. Ve 20. minutě se totiž napodruhé prosadil Radim Fikejz a bylo to 0:1. O patnáct minut později se technickou střelou prosadil Aleš Melechovský a Křížek lovil z branky míč podruhé. Krátce před poločasem mohly Strakonice snížit, ale Wermke vyloženou šanci nevyužil. A tak v nastavení první půle parádní střelou zajistil Radim Fikejz Čáslavi tříbrankové vedení.

Hned ve 48. minutě přidali Středočeši čtvrtý gól, když se po pasu Rozsívala trefil Petr Kučera. Poslední gól přidal v 53. minutě hlavou Aleš Melechovský. Šestý gól mohl přidat Melechovský, ale Křížek jeho penaltu chytil. I tak si Čáslav domů veze pětigólovou výhru, naopak Strakonice se topí u dna tabulky.