Tak dobře začal pro strakonickou farmu duel 21. kola ČFL. Po první půli vedli Jihočeši 1:0 po brance Wermkeho, ale po změně stran se jejich hra úplně rozsypala a Kunice pěti brankami připravily pro Strakonice nepříjemný debakl.

Duel se odehrával od úvodního hvizdu ve svižném tempu. Po deseti minutách se se z brejku dostal k zajímavé střele navrátilec do sestavy Strakonic Wermke, ale vzdálenější tyč minul. Po chvíli zahrozily i Kunice, ale po dlouhém autu do vápna zachraňoval domácí včasným odkopem jeden z obránců. Další možnost hostí přišla po rohovém kopu, kdy tečovanou ránu Balšánka vykopával z brankové čáry Petráň a následná dorážka Rejhona se mezi tři tyče nevešla. Strakonice se dostaly do vedení v 25. minutě, kdy Roman Wermke obral o míč soupeře a rychlý brejk tentokrát zakončil brankou.

Na Složišti se hrál zajímavý fotbal. Stav utkání mohl vyrovnat Fricer, ale jeho hlavičku skvěle vytáhl Hajdušek. Za farmu Dynama to zkoušel z trestného kopu Hurka nebo aktivní Wermke, ale ani jeden z nich neuspěl. Po poločase tak vedly Strakonice 1:0. Tou dobou nikdo netušil, co se přihodí po změně stran.

V 52. minutě z ničeho nic vyrovnal nekrytý Jakub Balšánek střelou mezi nohy brankáře Hajduška. Domácí gólman se záhy vyznamenal, když vychytal penaltu, a následná dorážka Kotlíka do odkryté branky šla mimo. Prázdnou branku pět minut na to netrefil ani Balšánek. Kunice otočily vývoj v 65. minutě, kdy volný Patrik Svoboda přehodil vybíhajícího Hajduška. Ten nadále držel svůj tým nad vodou, hasil jednu šanci za druhou.

Strakonická hra se úplně zhroutila. V 68. minutě dal třetí gól ze snadné dorážky Ondřej Kotlík a o čtyři minuty později počtvrté rozvlnil síť za domácím brankářem utěšenou střelou Patrik Svoboda. Aby toho nebylo málo, tak gólový účet a poločas hrůzy uzavřel v 85. střídající Radim Jíra a Kunice vyhrály na Složišti 5:1.