Strakonická rezerva budějovického Dynama nezačala nový ročník ČFL dobře. Tým vedený Jiřím Lerchem doma na Střeleckém ostrově nestačil na B-tým Sparty Praha, kterému podlehl vysoko 0:3.

Přestože se na Střeleckém ostrově hrálo teprve první kolo nového ročníku České fotbalové ligy, byl k vidění zajímavý fotbal s velkým množstvím šancí na obou stranách. Šťastnější byli nakonec hosté z Prahy, kteří na jihu Čech vyhráli vysoko 3:0. První velkou šanci zápasu si přitom v 8. minutě připsali domácí, rána Němce ale byla nakonec zblokovaná a gólman Staněk měl štěstí. Hned z protiútoku byl v dobré palebné pozici Reiter a následně Konate, míč ale za pozorného Rojíka neprotlačili. Ke změně skóre došlo ale již ve 14. minutě, kdy dlouhý balon z hloubi pole propadl k volnému Andreji Keričovi, který v pohodě překonal domácího brankáře - 0:1.

V dalším průběhu poločasu domácí zkusili zvýšit své úsilí, do vyloženě šance se ale nedostali. Pouze Němec důrazem atakoval Deliho, který byl rád, že po jeho odkopu neskončil balon ve vlastní bráně. Pět minut před koncem poločasu pak hosté navýšili své vedení, když Konate nahrál do křídla aktivnímu Reiterovi, jenž balon vrátil na hranici velkého vápna a Jiří Miskovič technickým lobem zvýšil vedení Sparty na 2:0. Hned po rozehrávce mohl třetí gól do sítě Strakonic přidat Konate, gólman Rojík ale v tomto případě dobře zasáhl.

Také druhý poločas byl ve znamení převahy hostujícího mužstva. Jako první na sebe upozornil Sýkora, který vypálil z úhlu jen těsně mimo. Další obrovské šance Sparty měli následně dvakrát Kerič a jednou také Matoušek, vedení Sparty ale navýšit nedokázali. Zpět do zápasu mohl hráče Dynama vrátit v 63. minutě Petráň, z deseti metrů ale nedokázal propálit brankáře Staňka. Po centru z pravé strany byl o pár minut později v dobré šanci také Vaněk, míč z jeho hlavy ale skončil jen v rukavicích brankáře Sparty. Poslední velkou šanci domácích měl poté Radouch, ani on ale Staňka nedokázal překonat. O konečném výsledku zápasu pak rozhodl necelých deset minut před koncem Tomáš Pouček, který se prosadil po rychlém protiútoku.