Strakonická farma schytala těžký debakl v 9. kole České fotbalové ligy. Nad síly Jihočechů byly Zápy, kterým podlehli 0:4. Hosté na hřišti kralovali i díky početní převaze, kterou hráli po vyloučení Dusiaka ve 21. minutě.

Utkání hodně ovlivnila 21. minuta. Strakonický Dusiak fauloval unikajícího Milana Svobodu, viděl červenou kartu a domácí dohrávali o deseti. Muž v poli navíc se projevil již o pár desítek vteřin později, kdy si na centr naskočil Glasnovič a otevřel skóre. Vedení 1:0 pro Zápy vydrželo i přes poločasovou přestávku.

Strakonice neprožívaly dobrý zápas, což potvrdil po hodině hry Hakl, jenž přidal druhý gól. Zmar Jihočechů dokonali v 75. a 80. minutě Málek a Milan Svoboda a farma Dynama tak musela spolknout hořkou pilulku v podobě prohry 0:4 na domácím hřišti.