Zápasy týmů Dynama


Fortuna národní liga 2017/18
22.kolo - so 14.4.2018
Frýdek-Místek - SK Dynamo Č. Budějovice
Fr.-Místek - SK Dynamo
1:2Online Online

Sestava: Křížek – Nitrianský, Havel, P. Novák, Kladrubský – Čavoš, Javorek – Pešek (90. Švantner), Hašek (87. Táborský), Puchel (70. Pouček) – Mashike Sukisa.
23.kolo - ne 22.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Baník Sokolov
SK Dynamo - Sokolov
4:1Online Online

Sestava: Křížek – Nitrianský, Havel, P. Novák (C), Pouček – Čavoš, Javorek – Pešek (89. Šplíchal), Hašek (87. Švantner), Puchel (68. Táborský) – Mashike Sukisa.
Juniorská liga - Čechy 2017/18
2.kolo - po 16.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Bohemians Praha 1905
SK Dynamo - Bohemians
3:3Online Online

Sestava: Luksch – Řehoř, Collin, Štifter, Vondra – Kubata (46. Fišer), Tomek (K), Pouček (61. Kalousek) – Matoušek (76. Jiran), Švantner – Táborský (79. Grigera).
9.kolo - st 18.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Vysočina Jihlava
SK Dynamo - Jihlava
0:3Online Online

Sestava: Luksch – Fišer, Collin, Štifter, Ardamica – Kubata (64. Švejda) – R. Kadlec, Tomek, V. Kadlec (72. Carda), Jiran (46. Míka) – Matoušek.
Celostátní liga staršího dorostu
25.kolo - so 14.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Slavia Praha
SK Dynamo - Slavia
3:2Online Online

Sestava: Dubljanič (46. Oliva) – Dolejšek, Kočí, Grigera, Zachař – Lindák (71. R. Kadlec), Pařízek, Malecha, Kalousek – Rauscher, Šplíchal (73. Míka).
26.kolo - so 21.4.2018
FK Pardubice - SK Dynamo Č. Budějovice
Pardubice - SK Dynamo
2:0Online Online

Sestava: Červenec – Kočí, Jáša (C), Dolejšek, Pařízek, Lindák, Malecha, Kalousek (60. Míka), Šplíchal, Zachař, Rauscher (60. R. Kadlec).
Česká liga staršího dorostu, sk. A
21.kolo - ne 15.4.2018
SK Kladno - SK Dynamo Č. Budějovice
Kladno - SK Dynamo
10:15

Sestava:
22.kolo - ne 22.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FK Viktoria Žižkov
SK Dynamo - Žižkov
10:00

Sestava:
Celostátní liga mladšího dorostu
25.kolo - so 14.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Slavia Praha
SK Dynamo - Slavia
1:2

Sestava: Červenec - Matuška, Fical, Hudeček, Skála - Pravda (66. Plandor), Faltýn - Brabec, Bečvář, Mischnik (66. Glaser) - Vítovec.
26.kolo - so 21.4.2018
FK Pardubice - SK Dynamo Č. Budějovice
Pardubice - SK Dynamo
14:15

Sestava:
Česká liga mladšího dorostu, sk. A
21.kolo - ne 15.4.2018
SK Kladno - SK Dynamo Č. Budějovice
Kladno - SK Dynamo
1:2
Branky: 57´Petr, 79´Hájek
ŽK:
ČK:
Rozhodčí:
Sestava: Cízler-Pineau(71´Ondráček),Novák,Bízek,Schönbauer-Vojík(41´Petr),Česák,Perina,Polanský,Hájek-Bicenc(58´Vítovec)
22.kolo - ne 22.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FK Viktoria Žižkov
SK Dynamo - Žižkov
12:15

Sestava:
Česká liga žáků U15, sk. A
19.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Bohemians Praha 1905
SK Dynamo - Bohemians
10:00

Sestava:
20.kolo - ne 22.4.2018
FK Meteor Praha VIII - SK Dynamo Č. Budějovice
Meteor - SK Dynamo
10:00

Sestava:
Česká liga žáků U14, sk. A
19.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Bohemians Praha 1905
SK Dynamo - Bohemians
3:2pen4:1

Sestava: Polanský-Plucar(22.Hron Matyáš), Novák(63.Čermák), Čoudek, Pastier, Jedlička, Špaček, Česák, Matuška(36.Žilák), Smejkal, Hron Miroslav(49.Turek)
20.kolo - ne 22.4.2018
FK Meteor Praha VIII - SK Dynamo Č. Budějovice
Meteor - SK Dynamo
11:45

Sestava:
Česká liga žáků U13, sk. A
15.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - 1.FK Příbram
SK Dynamo - Příbram
15:00

Sestava:
16.kolo - so 21.4.2018
SK Aritma Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Aritma Praha - SK Dynamo
16:30

Sestava:
Česká liga žáků U12, sk. A
15.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - 1.FK Příbram
SK Dynamo - Příbram
4:9
Branky: , Zrun 2,Vorel,Wölfl ŽK: , ČK: , Rozhodčí: , Střely na bránu: , Střely mimo: , Rohy: , Ofsajdy: , Fauly: .
Sestava: Györi - Wölfl,Dvořák,Jílek,Bláha,Vorel,Michl,Vávra,Vacek, Zrun,Dobiáš,Hliněný
16.kolo - so 21.4.2018
SK Aritma Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Aritma Praha - SK Dynamo
5:4
Branky: , Vančata 3,Dvořák ŽK: , ČK: , Rozhodčí: , Střely na bránu: , Střely mimo: , Rohy: , Ofsajdy: , Fauly: .
Sestava: Kerl - Němeček,Jílek,Vacek,Vorel,Dvořák,Koloničný,Bláha,Pecka Vančata,Jenšovský,Houzim
KP a OP starších přípravek
14.kolo - čt 12.4.2018
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Dynamo Č. Budějovice
Hluboká - SK Dynamo
4:20

Sestava: Opelka, Krejčíček, Hron, Čapek, Kubík, Pavlíček, Spahic
8.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Meteor Tábor
SK Dynamo - Met. Tábor
6:5

Sestava: Navrátil, Kubík, Hron, Spahic, Roubal, Zeman, Čapek, Pánek, Janoušek, Krejčíček, Rozboud, Zeman, Šuba, Pavlík, Opelka, Hruška, Boček
8.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Veselí nad Lužnicí
SK Dynamo - Veselí n. Luž.
11:8

Sestava: Navrátil, Kubík, Hron, Spahic, Roubal, Zeman, Čapek, Pánek, Janoušek, Krejčíček, Rozboud, Zeman, Šuba, Pavlík, Opelka, Hruška, Boček
15.kolo - út 17.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Dobrá Voda
SK Dynamo - Dobrá Voda
17:30

Sestava:
KP mladších přípravek
8.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Meteor Tábor
SK Dynamo - Met. Tábor
20:5

Sestava:
8.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Veselí nad Lužnicí
SK Dynamo - Veselí n. Luž.
11:11

Sestava:
OP mladších přípravek, sk. A
14.kolo - čt 12.4.2018
Slavia České Budějovice - SK Dynamo Č. Budějovice
Slavia Č. Budějovice - SK Dynamo
16:30

Sestava:
15.kolo - čt 19.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Včelná
SK Dynamo - Včelná
17:30

Sestava:
OP mladších přípravek, sk. C
10.kolo - čt 12.4.2018
JFA Karla Poborského - TJ Slavoj Temelín
JFA - Temelín
0:13

Sestava:
11.kolo - čt 19.4.2018
JFA Karla Poborského - Fotbalová mládežnická akademie (dívky)
JFA - FMA Dívky
9:9

Sestava: