Zápasy týmů Dynama


Fortuna národní liga 2017/18
27.kolo - ne 13.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FC MAS Táborsko
SK Dynamo - Táborsko
1:1Online Online

Sestava: Staněk – Nitrianský, Havel, P. Novák, Kladrubský – Čavoš, Javorek – Švantner (77. Táborský), Hašek, Pešek – Mashike Sukisa.
28.kolo - st 16.5.2018
FK Pardubice - SK Dynamo Č. Budějovice
Pardubice - SK Dynamo
4:3Online Online

Sestava: Staněk – Nitrianský (79. Řezáč), Havel, P. Novák, Kladrubský – Čavoš, Javorek – Švantner (67. Táborský), Hašek, Pešek – Mashike Sukisa.
29.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Fotbal Třinec
SK Dynamo - Třinec
0:0Online Online

Sestava: Křížek – Nitrianský, Kladrubský, P. Novák, Řezáč – Pešek, Javorek, Hašek, Čavoš (63. Puchel), Švantner (58. Táborský) – Mashike Sukisa.
Juniorská liga - Čechy 2017/18
7.kolo - po 14.5.2018
SK Slavia Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Slavia - SK Dynamo
1:2Online Online

Sestava: Oliva – Švejda, Jáša, Kočí, Fišer - Kubata (85. Martinec), Tomek, Kadula (81. Collin), Pouček, R. Kadlec (74. Jiran) - Matoušek.
8.kolo - po 21.5.2018
Fotbal Třinec - SK Dynamo Č. Budějovice
Třinec - SK Dynamo
15:00

Sestava:
Celostátní liga staršího dorostu
34.kolo - st 16.5.2018
AC Sparta Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Sparta - SK Dynamo
5:0Online Online

Sestava: Dubljanić – Dolejšek, Pařízek, Grigera, Lindák (78. Vítovec), Malecha, Kalousek, Šplíchal (66. Sedlák), Zachař, Collin, Rauscher (46. R. Kadlec).
30.kolo - so 19.5.2018
Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo Č. Budějovice
Bohemians - SK Dynamo
3:1Online Online

Sestava: Červenec – Dolejšek, Kočí, Grigera, Zachař - Jáša (59. R. Kadlec) - Lindák (74. Rauscher), Malecha, Pařízek, Kalousek - Šplíchal.
Česká liga staršího dorostu, sk. A
26.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FK Meteor Praha VIII
SK Dynamo - Meteor
10:00

Sestava:
Celostátní liga mladšího dorostu
34.kolo - st 16.5.2018
AC Sparta Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Sparta - SK Dynamo
13:15

Sestava:
30.kolo - so 19.5.2018
Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo Č. Budějovice
Bohemians - SK Dynamo
13:15

Sestava:
Česká liga mladšího dorostu, sk. A
26.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FK Meteor Praha VIII
SK Dynamo - Meteor
0:1
Branky:
ŽK:
ČK:
Rozhodčí:
Sestava: Cízler-Waník,Pineau,Bízek,Schönbauer-Hájek,Perina,Petr,Polanský(64´Česák),Mašek(60´Vojík)-Bicenc
Česká liga žáků U15, sk. A
24.kolo - so 19.5.2018
FC Hradec Králové - SK Dynamo Č. Budějovice
Hr. Králové - SK Dynamo
11:00

Sestava:
Česká liga žáků U14, sk. A
24.kolo - so 19.5.2018
FC Hradec Králové - SK Dynamo Č. Budějovice
Hr. Králové - SK Dynamo
12:45

Sestava:
Česká liga žáků U13, sk. A
19.kolo - so 12.5.2018
SK Petřín Plzeň - SK Dynamo Č. Budějovice
Petřín Plzeň - SK Dynamo
13:30

Sestava:
20.kolo - so 19.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SKP České Budějovice
SK Dynamo - SKP Č. Budějovice
10:00

Sestava:
Česká liga žáků U12, sk. A
19.kolo - so 12.5.2018
SK Petřín Plzeň - SK Dynamo Č. Budějovice
Petřín Plzeň - SK Dynamo
7:4
Branky: , Jenšovský,Buchar,Podhola,Zrun ŽK: , ČK: , Rozhodčí: , Střely na bránu: , Střely mimo: , Rohy: , Ofsajdy: , Fauly: .
Sestava: Györi - Hliněný,Vávra,Ullrich,Buchar,Jenšovský,Kaholek, Podhola,Šebest,Zrun
20.kolo - so 19.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SKP České Budějovice
SK Dynamo - SKP Č. Budějovice
10:00

Sestava:
KP a OP starších přípravek
19.kolo - po 14.5.2018
Malše Roudné - SK Dynamo Č. Budějovice
Roudné - SK Dynamo
17:30

Sestava:
11.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Vimperk
SK Dynamo - Vimperk
 

Sestava:
11.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Junior Strakonice
SK Dynamo - Jun. Strakonice
 

Sestava:
20.kolo - út 22.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Lokomotiva České Budějovice B
SK Dynamo - Loko Č. Budějovice B
17:30

Sestava:
KP mladších přípravek
11.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Vimperk
SK Dynamo - Vimperk
 

Sestava:
11.kolo - ne 20.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Junior Strakonice
SK Dynamo - Jun. Strakonice
 

Sestava:
OP mladších přípravek, sk. A
19.kolo - čt 17.5.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Zliv
SK Dynamo - Zliv
17:30

Sestava:
20.kolo - út 22.5.2018
TJ Lokomotiva České Budějovice - SK Dynamo Č. Budějovice
Loko Č. Budějovice - SK Dynamo
17:00

Sestava:
OP mladších přípravek, sk. C
15.kolo - čt 17.5.2018
JFA Karla Poborského - SK Nemanice
JFA - Nemanice
17:30

Sestava: