Fortuna národní liga 2017/18 | |||||||||
28.kolo - st 16.5.2018
|
4:3 | ||||||||
Sestava: Staněk – Nitrianský (79. Řezáč), Havel, P. Novák, Kladrubský – Čavoš, Javorek – Švantner (67. Táborský), Hašek, Pešek – Mashike Sukisa. | |||||||||
29.kolo - ne 20.5.2018
|
0:0 | ||||||||
Sestava: Křížek – Nitrianský, Kladrubský, P. Novák, Řezáč – Pešek, Javorek, Hašek, Čavoš (63. Puchel), Švantner (58. Táborský) – Mashike Sukisa. | |||||||||
30.kolo - pá 25.5.2018
|
1:2 | ||||||||
Sestava: Křížek – Nitrianský, Havel, P. Novák, Kladrubský – Čavoš, Javorek – Řezáč (66. Táborský), Hašek (90+1. Puchel), Pešek (88. Švantner) – Mashike Sukisa. | |||||||||
Juniorská liga - Čechy 2017/18 | |||||||||
8.kolo - po 21.5.2018
|
4:0 | ||||||||
Sestava: Vávra – Švejda, Jáša, Collin, Fišer – Vogl (54. Lindák), Tomek, Kadlec, Pouček, Matoušek – Kadula (78. Oliva). | |||||||||
Celostátní liga staršího dorostu | |||||||||
34.kolo - st 16.5.2018
|
5:0 | ||||||||
Sestava: Dubljanić – Dolejšek, Pařízek, Grigera, Lindák (78. Vítovec), Malecha, Kalousek, Šplíchal (66. Sedlák), Zachař, Collin, Rauscher (46. R. Kadlec). | |||||||||
30.kolo - so 19.5.2018
|
3:1 | ||||||||
Sestava: Červenec – Dolejšek, Kočí, Grigera, Zachař - Jáša (59. R. Kadlec) - Lindák (74. Rauscher), Malecha, Pařízek, Kalousek - Šplíchal. | |||||||||
31.kolo - so 26.5.2018
|
1:3 | ||||||||
Sestava: Červenec – Dolejšek, Kočí (C), Grigera, Zachař – Lindák, Malecha, Pařízek, Kalousek (10. Sedlák) – Šplíchal (66. Ardamica), Rauscher (69. Vítovec). | |||||||||
Česká liga staršího dorostu, sk. A | |||||||||
26.kolo - ne 20.5.2018
|
0:1 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
Celostátní liga mladšího dorostu | |||||||||
34.kolo - st 16.5.2018
|
13:15 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
30.kolo - so 19.5.2018
|
13:15 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
31.kolo - so 26.5.2018
|
13:15 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
Česká liga mladšího dorostu, sk. A | |||||||||
26.kolo - ne 20.5.2018
|
0:1 | ||||||||
Branky:
ŽK: ČK: Rozhodčí: Sestava: Cízler-Waník,Pineau,Bízek,Schönbauer-Hájek,Perina,Petr,Polanský(64´Česák),Mašek(60´Vojík)-Bicenc | |||||||||
Česká liga žáků U15, sk. A | |||||||||
24.kolo - so 19.5.2018
|
4:1 | ||||||||
Branky:66. Krch David
ŽK: ČK: Rozhodčí:Dujsík Martin, Krucký Dušan, Miškař Karel Sestava: Lerch - Bartizal,Brabec,Bednář(36.Kolář),Němeček - Bastl(36.Rezek),Krch,Hák,Vančura(36.Kokeš) -Trmal(36.Novák),Bílý | |||||||||
Česká liga žáků U14, sk. A | |||||||||
24.kolo - so 19.5.2018
|
8:2 | ||||||||
Branky:26. Jedlička Matyáš, 56. Zach Martin
Rozhodčí:Miškař Karel, Krucký Dušan, Dujsík Martin Sestava: Polanský-Hron Matyáš(36.Plucar),Jedlička,Čoudek,Pastier(51.Matuška),Špaček,Česák,Novák(51.Turek),Hron Miroslav(36.Jindra),Smejkal(51.Zach),Čermák(51.Žilák) | |||||||||
Česká liga žáků U13, sk. A | |||||||||
20.kolo - so 19.5.2018
|
10:00 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
21.kolo - so 26.5.2018
|
12:15 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
Česká liga žáků U12, sk. A | |||||||||
20.kolo - so 19.5.2018
|
7:8 | ||||||||
Sestava: Kerl - Bláha,Dvořák,Jílek,Kaholek,Koloničný,Pecka,Ullrich,Vacek, Vaněk,Vávra,Vorel,Wolfl | |||||||||
21.kolo - so 26.5.2018
|
9:3 | ||||||||
Sestava: Kerl -Dvořák,Jílek,Mikulička,Michl,Koloničný,Hliněný,Ullrich,Vacek, Vávra,Bláha,Kaholek,Havlík. | |||||||||
KP a OP starších přípravek | |||||||||
11.kolo - ne 20.5.2018
|
7:13 | ||||||||
Sestava: Navrátil, Kubík, Hron, Spahic, Roubal, Zeman, Čapek, Pánek, Janoušek, Krejčíček, Rozboud, Zeman, Šuba, Pavlík, Opelka, Hruška, Boček,Pavlíček | |||||||||
11.kolo - ne 20.5.2018
|
18:11 | ||||||||
Sestava: Navrátil, Kubík, Hron, Spahic, Roubal, Zeman, Čapek, Pánek, Janoušek, Krejčíček, Rozboud, Zeman, Šuba, Pavlík, Opelka, Hruška, Boček,Pavlíček | |||||||||
20.kolo - út 22.5.2018
|
2:15 | ||||||||
Sestava: Hron, Pavlíček, Spahic, Janoušek, Roubal, Krejčíček, Opelka | |||||||||
KP mladších přípravek | |||||||||
11.kolo - ne 20.5.2018
|
14:20 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
11.kolo - ne 20.5.2018
|
15:16 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
OP mladších přípravek, sk. A | |||||||||
19.kolo - čt 17.5.2018
|
6:6 | ||||||||
Sestava: Štifter Prokop, Benda Jan, Burger Štěpán, Procházka Radek, Vorel Matyáš, Míka Tomáš, Kouba Christian, Vokurka Adam | |||||||||
20.kolo - út 22.5.2018
|
6:13 | ||||||||
Sestava: Stejskal, Procházka, Šlenc, Vokurka, Burger, Pechar, Benda, Kouba, Vorel | |||||||||
OP mladších přípravek, sk. C | |||||||||
15.kolo - čt 17.5.2018
|
17:30 | ||||||||
Sestava: | |||||||||
16.kolo - st 23.5.2018
|
17:00 | ||||||||
Sestava: |