Tým Dynama se na soustředění ve Frymburku rozrostl o dalšího člena. K týmu se totiž připojil talentovaný záložník Zinedin Mustedanagić, který jako hráč Sparty Praha velmi úspěšně hostoval v loňské sezoně ve slovenském Ružomberoku. Zástupci Sparty a Dynama ladí poslední detaily hostování.

Zinedin Mustedanagić je hráčem Sparty Praha od svých třinácti let. V roce 2015 jako sedmnáctiletý podepsal první profesionální smlouvu. Velmi brzy dostal také příležitost v A-týmu letenského klubu.

Dorostenecká liga mu byla brzy malá, a tak v sezonách 2016/17 a 2017/18 působil v Dukle Praha, kde si připsal i své první ligové góly. Sezonu 2018/19 začínal v juniorce Sparty, kde stihl ve třech zápasech zaznamenat tři góly. Hned v úvodu sezony pak odešel do slovenského Ružomberoku, kde pod trenérem Davidem Holoubkem naplno rozvíjel svůj potenciál. Sezonu pak končil s bilancí pětadvaceti zápasů, v nichž zaznamenal šest prvoligových gólů.

Po sezoně se hlásil zpět na Letné a nyní se přesunul na jih Čech, kde byl měl rozšířit početnou enklávu mladých fotbalistů Sparty.