Skvělou premiéru prožil v dresu Dynama kunovický střelec Petr Faldyna. Se třinácti góly nejlepší kanonýr současného ročníku druhé ligy hned ve svém prvním zápase v černobílém dresu potvrdil své kvality a do sítě rakouského prvoligového Paschingu vstřelil dva góly. Fanoušci fotbalového Dynama se ale ještě příliš radovat nemohou, Faldyna dostal od svého mateřského klubu svolení pouze k tomuto jedinému zápasu a přestupové tahanice tak budou stále pokračovat. "Jednání o Faldynovi pokračují, ale nic není hotové. Přesto si moc cením toho, že za nás mohl nastoupit," řekl po zápase s Paschingem trenér František Cipro.
Faldynovi zápas v dresu Dynama skutečně vyšel. Ve 33. minutě vyrovnával na 1:1 a v 71. minutě vyrovnával opět, tentokrát na 2:2. V prvním případě dorážel míč po tvrdém Vozábalově přímém kopu a ve druhé části hry docílil kuriózního gólu, když ho trefil nepovedený odkop domácího brankáře. "Míč jsem dostal do zadní části stehna," upřesnil Faldyna pro Českobudějovické listy.

Stejně jako fanoušci Dynama nezbývá Faldynovi nic jiného než čekat, jak se obě mužstva dohodnou. "Určitě bych chtěl v Dynamu hrát a věřím, že se oba týmy nakonec dohodnou. Kdybych nevěřil, tak sem do Lince ani nejezdím," řekl dále Faldyna. Pro kunovického fotbalistu to byl spíše seznamovací zápas, ve kterém si poprvé zahrál s fotbalisty budějovického klubu. "Kluky z Budějovic znám jen z ligy, hrát s nimi, to je něco jiného. Byl to opravdu takový poznávací zápas," doplnil střelec.

Fotbalisté Dynama se po sobotním zápase v Linci vrátili zpět do Českých Budějovic, kde bude jejich příprava na jarní část sezony dále pokračovat. Z plánovaného středečního zápasu s Příbramí nakonec asi sejde (Příbram je na soustředění na Kypru a v úvahu přicházel pouze B-tým) a další zápas budou mít Jihočeši na programu až pravděpodobně v sobotu, kde se na Složišti představí prvoligová Jihlava...