Víkendové zápasy mládeže se nesly ve znamení nezdarů dorosteneckých týmů. Tři nejstarší kategorie U19, U18 i U17 shodně prohrály a z dorostů si tak jediný bod připsal mladší B-dorost (U16). S outsiderem celé soutěže z Hořovicka si naopak poradili žáci v kategoriích U15 a U13 a vstup do jarní části sezony zahájili remízově divizní žáci U14 a U12.

V lize dorostu se Dynamu nedařilo, oba týmy prohrály ve Zlíně
Starší dorost Dynama U19 nebyl v zápase se Zlínem horším týmem, přesto nakonec prohrál 1:2, když nedokázal udržet vedení z prvního poločasu. "Skutečně jsme ztratili vyhrané utkání, kde jsme byli lepším týmem a od začátku to dokazovali," krčil rameny asistent trenéra Martin Frantík.

Již třetí porážku v řadě si pak ve Zlíně na své konto připsali svěřenci Zdeňka Čadka v kategorii U17. Oslabení Jihočeši utkání prohráli vysoko 1:4. "Ve Zlíně nám chybělo pro zranění či nemoc hráčů a proti tak kvalitnímu soupeři to na lepší výsledek nebylo," řekl po zápase trenér týmu.

Béčko dorostu utrpělo debakl na půdě Mostu
Těžký direkt od soupeře inkasovali hráči B dorostu v kategorii U18. Tým vedený koučem Jiřím Vlčkem prohrál na půdě Mostu s tamním béčkem vysoko 1:8. "Domácí byli lepší prakticky ve všech herních činnostech a navíc to většina našich hráčů při nepříznivém vývoji zabalila," zlobil se trenér osmnáctky Vlček.

Dlouhou sérii porážek zastavili na půdě Mostu fotbalisté kategorie U16. Tým pod vedením Tomáše Marušky uhrál s tímto soupeřem remízu 3:3. "Konečná remíza byla pro nás velmi cenná, protože soupeř byl kvalitní a prakticky jsme vždy dotahovali výsledek. Je pozitivní, že jsme za žádné situace nesložili zbraně a pořád jsme se tlačili do gólu," pochvaloval si asistent trenéra Zbyněk Jaroš.

Hořovicko bylo pro žáky snadným soustem
Starší žáci U15 si v zápase 18. kola hladce poradili s outsiderem z Hořovicka, přesto kouč Ivan Novák nebyl s výhrou 5:0 příliš spokojen. "Náš výkon byl tentokrát spíš podprůměrný. Kluci soupeře určitě podcenili a zbytečně moc sólovali," všiml si kouč týmu.

Ani mladší žáci se stejným soupeřem nezaváhali a po pěti zápasech v řadě bez výhry si na své konto připsali tři body za výhru 3:0. "Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a vyhráli jsme zaslouženě," všiml si trenér kategorie U13 Pavel Pulec.

Béčka žáků zahájila jaro remízami
První zápasy v jarní části sezony mají za sebou také béčka žáků v kategorii U14 a U12. Starší žáci pod vedením Martina Wohlgemutha uhráli na domácí půdě remízu 0:0 s Příbramí. "Zápas se od začátku vyvíjel v náš prospěch. Vytvořili jsme si převahu, avšak šance jsme proměnit nedokázali," litoval trenér týmu.

V kategorii U12 pak Jihočeši uhráli se stejným soupeřem na domácí půdě remízu 1:1, čímž přerušili nelichotivou sérii šesti porážek v řadě.