Vysokou porážkou skončilo pro futsalisty Dynama střetnutí s Interobalem Plzeň. Domácí se v utkání prosadili jenom dvakrát, naopak hosté skórovali hned jedenáctkrát. Z jihu Čech si tak odvezli vítězství s velkým gólovým rozdílem.

Už v 9. vteřině utkání propadla celá základní čtyřka domácích a po rychlé kombinaci Vnuk zakončil přesně za Beránkova záda – 0:1. Tragický vstup do utkání stvrdil další brankou o 41 vteřin později Seidler – 0:2.

Plzeň ukázala, že na jih Čech nepřijela tratit. Naopak v 6. minutě opět udeřila, kdy na rozdíl tří branek zvýšil Zdráhal. Dynamo se oklepalo z prvotního tlaku a po kontrech Pecky a Jasanského už to vypadalo na snížení, hostující Němec byl ale připravený.

Smrtící minutu předvedli znovu Plzeňští v 11. minutě. Nejprve na začátku jedenácté minuty zvýšil Seidler, aby o 20 vteřin jeho branku potvrdil Künstner – 0:5. Snížení měl na sálovkách Benát, kdy po krásné kombinaci s Jasanským mohl zasunout do prázdné branky, rychlonohý Rick se však stihl vrátit a míč odkopnout na roh.

Vstup do druhého poločasu chtělo Dynamo mít diametrálně odlišný. Po dvou příležitostech však nechali vyniknout hostujícího Němce. Hosté nepolevovali a svou útočnou taktikou a přesností nacházeli chyby v domácí obraně. Ve 22. minutě Havel propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:6. O minutu později se přeci jen Dynamo dočkalo. K odraženému míči se dostal Benát a se štěstím procedil míč za Němcova záda – 1:6.

Dynamo neplnilo taktické pokyny jako proti Teplicím, a tak přicházely další tresty. Ve 25. minutě přidal druhou branku v utkání Vnuk – 1:7. Jeho spoluhráč Seidler ve 28. minutě završil hattrick – 1:8. Prokeš mohl přidat druhou branku, jeho samostatný nájezd ukončil Künstner faulem zezadu a uviděl žlutou kartu. Ačkoliv skóre vypadalo hrůzostrašně, velikou pochvalu zasloužil domácí Beránek, který minimálně dalších tucet gólu vychytal a patřil mezi nejlepší hráče utkání.

Ve 32. minutě přidali Plzeňští devátou branku, když se prosadil Holý. Dynamo snížilo ve 33. minutě, kdy se po krásné individuální akci prosadil Pecka, který nedal technickou střelou Němcovi šanci – 2:9. Bohužel to nebylo vše. Koncentrace domácích byla špatná, a tak ve 37. minutě přidal desátou branku Vnuk, čímž zkompletoval hattrick – 2:10. Poslední hřebíček do rakve zasadil opět Vnuk, a tím uzavřel i celkové skóre zápasu – 2:11.

Vojtěch Vejvar (trenér Dynama): „Proti favorizované Plzni jsme chtěli předvést zodpovědný výkon jako proti Teplicím. Bohužel začátek hry nám hrubě nevyšel, kdy jsme po minutě prohrávali 0:2. Od toho se víceméně odvíjel celý zápas. Hostům gratuluji a my se nyní musíme soustředit na další kolo."

Tomáš Štverák (asistent trenéra Plzně): „Zápas jsme naštěstí rozhodli hned ze začátku. Kluci nastříleli proti oslabenému soupeři opět hodně branek. Teď nás však čeká zápas ze Spartou, ke kterému musíme přistoupit jinak a začíná nám tím příprava na blížící se Ligu mistrů.“