Zápasy týmů Dynama


Fortuna národní liga 2017/18
22.kolo - so 14.4.2018
Frýdek-Místek - SK Dynamo Č. Budějovice
Fr.-Místek - SK Dynamo
1:2Online Online
23.kolo - ne 22.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Baník Sokolov
SK Dynamo - Sokolov
4:1Online Online
Juniorská liga - Čechy 2017/18
2.kolo - po 16.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Bohemians Praha 1905
SK Dynamo - Bohemians
3:3Online Online
9.kolo - st 18.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Vysočina Jihlava
SK Dynamo - Jihlava
0:3Online Online
Celostátní liga staršího dorostu
25.kolo - so 14.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Slavia Praha
SK Dynamo - Slavia
3:2Online Online
26.kolo - so 21.4.2018
FK Pardubice - SK Dynamo Č. Budějovice
Pardubice - SK Dynamo
2:0Online Online
Česká liga staršího dorostu, sk. A
21.kolo - ne 15.4.2018
SK Kladno - SK Dynamo Č. Budějovice
Kladno - SK Dynamo
2:2
22.kolo - ne 22.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FK Viktoria Žižkov
SK Dynamo - Žižkov
1:3
Celostátní liga mladšího dorostu
25.kolo - so 14.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Slavia Praha
SK Dynamo - Slavia
1:2
26.kolo - so 21.4.2018
FK Pardubice - SK Dynamo Č. Budějovice
Pardubice - SK Dynamo
14:15
Česká liga mladšího dorostu, sk. A
21.kolo - ne 15.4.2018
SK Kladno - SK Dynamo Č. Budějovice
Kladno - SK Dynamo
1:2
22.kolo - ne 22.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - FK Viktoria Žižkov
SK Dynamo - Žižkov
3:4
Česká liga žáků U15, sk. A
19.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Bohemians Praha 1905
SK Dynamo - Bohemians
1:2pen2:4
20.kolo - ne 22.4.2018
FK Meteor Praha VIII - SK Dynamo Č. Budějovice
Meteor - SK Dynamo
2:0
Česká liga žáků U14, sk. A
19.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Bohemians Praha 1905
SK Dynamo - Bohemians
3:2pen4:1
20.kolo - ne 22.4.2018
FK Meteor Praha VIII - SK Dynamo Č. Budějovice
Meteor - SK Dynamo
1:9
Česká liga žáků U13, sk. A
15.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - 1.FK Příbram
SK Dynamo - Příbram
15:00
16.kolo - so 21.4.2018
SK Aritma Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Aritma Praha - SK Dynamo
16:30
Česká liga žáků U12, sk. A
15.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - 1.FK Příbram
SK Dynamo - Příbram
4:9
16.kolo - so 21.4.2018
SK Aritma Praha - SK Dynamo Č. Budějovice
Aritma Praha - SK Dynamo
5:4
KP a OP starších přípravek
14.kolo - čt 12.4.2018
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Dynamo Č. Budějovice
Hluboká - SK Dynamo
4:20
8.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Meteor Tábor
SK Dynamo - Met. Tábor
6:5
8.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Veselí nad Lužnicí
SK Dynamo - Veselí n. Luž.
11:8
15.kolo - út 17.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Dobrá Voda
SK Dynamo - Dobrá Voda
9:5
KP mladších přípravek
8.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Meteor Tábor
SK Dynamo - Met. Tábor
20:5
8.kolo - ne 15.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - Veselí nad Lužnicí
SK Dynamo - Veselí n. Luž.
11:11
OP mladších přípravek, sk. A
14.kolo - čt 12.4.2018
Slavia České Budějovice - SK Dynamo Č. Budějovice
Slavia Č. Budějovice - SK Dynamo
11:8
15.kolo - čt 19.4.2018
SK Dynamo Č. Budějovice - SK Včelná
SK Dynamo - Včelná
2:10
OP mladších přípravek, sk. C
10.kolo - čt 12.4.2018
JFA Karla Poborského - TJ Slavoj Temelín
JFA - Temelín
0:13
11.kolo - čt 19.4.2018
JFA Karla Poborského - Fotbalová mládežnická akademie (dívky)
JFA - FMA Dívky
9:9
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
SK Dynamo Č. Budějovice