Anglický týden zakončí rezervní tým Dynama tuto neděli zápasem ve středočeských Ovčárech. Rezervu vyzve k boji místní Sokol, nováček soutěže. Středeční výkon českobudějovických mladíků v Náchodě zaznamenal oproti posledním kolům jisté zlepšení, obdobný výkon by B-tým zcela jistě rád zopakoval i v Ovčárech. Mladíkům Dynama patří momentálně v tabulce třinácté místo, Ovčáry okupují osmnáctou příčku. Případné body pomohou jednomu z týmů poskočit do klidnějších vod tabulky.
Výsledkové změny ze zápasu Béčka můžete na našem webu sledovat online.
Trenér Karel Musil se bude muset v neděli spolehnout víceméně pouze na své kmenové hráče. Oba mužské týmy Dynama hrají tentokrát své zápasy ve stejném čase a nedá se tedy předpokládat, že by s rezervou do Ovčár jel někdo z pendlů. Zranění zřejmě ještě stále nepustí na hřiště Michala Mašáta a Pavla Picku. Rezerva Dynama prozatím nepoznala na soupeřově hřišti hořkost porážky. V zápasech venku se mladíkům Českých Budějovic daří o něco lépe i střelecky. Dva ze tří přesných zásahů vsítila juniorka právě venku.

Nováček ze středočeských Ovčár je pro nás velkou neznámou. Pro oba celky bude nedělní zápas první vzájemnou konfrontací. Sokol Ovčáry prozatím stále čeká na první domácí třetiligové vítězství. Všechny tři zápasy ČFL hrané v Ovčárech skončily remízou. Nováček soutěže se tak po sedmi odehraných kolech krčí na samém chvostu tabulky. Problémem našeho nedělního hostitele je především defenziva. Ze všech celků třetí ligy inkasovaly právě Ovčáry nejvíce branek – 14. Oproti tomu Dynamo B je poslední v bilanci vstřelených gólů. S trochou nadsázky by se dalo říci, že se utká nejhorší obrana s nejhorším útokem.

Fotbalisté Ovčár zřejmě ještě v rámci školních povinností často plnili funkci šatnářů. Jak si jinak vysvětlit jejich úctyhodnou bilanci branek v posledních minutách. Téměř v každém zápase nadělí hráči Sokola svému soupeři branku do šatny. Největším odborníkem na góly před odchodem do kabin je Hyka, kterému se tento kousek povedl již třikrát. Ze sedmi gólů, které prozatím Ovčáry v ČFL nastřílely, by se jich přívlastkem “do šatny“ dalo označit hned šest. Tato statistika leccos vypovídá o dobré fyzické připravenosti mužstva.

Ve středeční předehrávce 17. kola ČFL prohrály Ovčáry v Teplicích s místní rezervou. I v tomto zápase ukázali Středočeši svou největší sílu. Krátce před poločasem skóroval Matějček, těsně před závěrečným hvizdem zase rozvlnil síť Kreuz. Ani dva zásahy v závěrečných minutách ale Sokolu Ovčáry k bodům nepomohli a Teplická juniorka se radovala z vítězství 3:2.

Poslední zápas SK Sokol Ovčáry:
FK Teplice B - SK Sokol Ovčáry 3:2

Branky: 24. Franc, 68. Pimpara, 87. Pimpara - 45. Matějček, 90. Kreuz

Sestava SK Sokol Ovčáry: Straka - Pechar, Ondrák, Studený (46. Walter), Viskup, Herda, Maršner, Matějček, Kindel, Kreuz, Turek

Zápas 8. kola ČFL mezi Sokolem Ovčáry a Dynamem B má stanoven výkop na neděli 17.9.2006 v 16:30. S píšťalkou bude po hřišti pobíhat pan Schröter, na krajích hřiště mu budou s praporky mávat pánové Bílek a Bohatý. Delegátem zápasu byl jmenován pan Havránek.