Dynamo si ve spolupráci s partnerem klubu, společností OIG Power, připravilo pro své příznivce v samém závěru roku zajímavou akci. Jihočechy totiž v neděli 15. prosince čeká souboj na hřišti Slavie Praha a držitelé permanentních karet mohou jít na toto utkání zdarma!

Na samotný závěr roku 2019 čeká na Dynamo velký fotbalový šlágr. Tým trenéra Davida Horejše se totiž představí v Sinibo Stadium proti Slavii Praha a k vidění tak bude souboj dvou klubů s aktuálně nejlepší formou - pražská Slavia jednoznačně s velkým náskokem vládne celé lize a Dynamo zároveň drží osmizápasovou série bez porážky. Během této série si Jihočeši na konto připsali sedm výher a jedinou remízu v Praze na Letné.

Klub pro držitele permanentních karet připravil akci v podobě 200 kusů vstupenek na Slavii ZDARMA! „Jako partner Dynama se snažíme, aby kluci během celé sezóny cítili co největší podporu fanoušků. Tuto akci jsme připravili jako poděkování majitelům permanentek za skvělou podporu v celé podzimní části. Těšíme se, že se nás v Edenu sejde co nejvíc," říká Martin Kuba, jehož firma OIG Power se na akci finančně podílí.

Princip je velmi jednoduchý. Klub má k dispozici 200 vstupenek, které má připravené pro své fanoušky. Držitelé permanentních karet si mohou ve čtvrtek a pátek 12. a 13. prosince na sekretariátu klubu vyzvednout zcela zdarma vstupenku na Slavii. Vstupenky jsou do sektoru 122 Sinobo Stadium ve Vršovicích a hodnota těchto vstupenek je 210 Kč/kus.

Na sekretariátu klubu stačí pouze předložit platnou permanentku Dynama pro sezonu 2019/20 a na základě předložení a ověření bude vydána vstupenka na zápas Slavia vs. Dynamo. Utkání se hraje v neděli 15. prosince od 17 hodin. Na jednu permanentní kartu lze samozřejmě získat zdarma jednu vstupenku. Nárok na využití této akce mají pouze držitelé placených permanentních karet. Akce neplatí pro permanentky s nulovou pořizovací hodnotou nebo slevou.

Termíny výdeje vstupenek na sekretariátu klubu:
Čtvrtek 08:00 - 17:00
Pátek 08:00 - 15:30

Důležité: Akce se nevztahuje na vstupenky do sektoru hostujících fanoušků (kotle). Fans Dynama (kotelníci) budou mít díky dohodě OIG Power a Slavie Praha k dispozici 100 kusů vstupenek, který si fans převezmou dle dřívější dohody.