SK Dynamo České Budějovice | Fanzone | SK Dynamo České Budějovice

Upozorňujeme fanoušky, že urážlivé a vulgární dotazy budou mazány, aniž by na ně bylo odpovězeno!

Sekce slouží pro pokládání dotazů, nikoliv zanechání komentáře.
Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 161 odpovědí v této kategorii celkem.


Josef Truhlář (jostru@seznam.cz) 20.9.2023, 09:15
Dobrý den, je reálné získat v budoucí době na přestup Alliho? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď:
Dobrý den, Josefe, ano, s tím jsme taky hostování z Brna dělali, ve smlouvě mezi kluby je k případné aktivaci stanovená opce na odkup.

Mata Hari (matahari@kalahari.jar) 16.9.2023, 12:54
Dobrý den,

Děkujeme za otevřenost a okomentování pohledu Dynama na přestupy hráčů Čmelíka a Haise do HK.

Ještě bych se s dovolením doptal k dotazu a vaší odpovědi na přestupy obránců - z jakého důvodu se nyní nepodařilo beka přivést? Hráči dali přednost jinému klubu, kluby chtěli některé naše hráče na výměnu, hráči měli vysoké platové požadavky nebo z jiného důvodu?

Pak ještě dotaz - zde na webu jsou v sekci A-tým pořád změny v kádru, které už pár let nejsou aktuální. Nechcete tuto sekci odstranit nebo lépe aktualizovat? Nepůsobí to dobře, mít na oficiálních stránkách neaktuální informace.

Děkuji.

MH

Odpověď:
Dobrý den,

u vyhlédnutých hráčů do obrany zohledňujeme zároveň jejich lepší dostupnost, a ta pro nás nastane v zimním období. Proto jsme se rozhodli ponechat současné složení a pokusit se posílit defenzivu v lednovém okně.

Změny jsme aktualizovali, děkujeme za upozornění.


Matěj (vranek.matej@seznam.cz) 12.9.2023, 16:20
Dobrý den, nechystáte nějaký,pokud možno, obsáhlý rozhovor s panem Podroužkem o přestupové politice, přestupových možnostech klubu, budoucímu rozvoji, atd... Myslím, že dost věcí by tak bylo fanouškům vysvětleno a sociální sítě Dynama by nebyli jen plné nadávek na klub, pana majitele Koubka, atd... Pan Podroužek navštívil minimálně dva sportovní podcasty, kde zevrubně a poměrně otevřeně mluví o klubu, jeho záměrech a cílech.


Přeji Dynamu hodně bodů a posun v tabulce jen směrem vzhůru.

Děkuji za odpověďOdpověď:
Dobrý den, Matěji, rozhovor s Honzou Podroužkem máme v plánu, zatím Vám ale nedokážeme říct, kdy ho připravíme. Otázky o přestupové politice či přestupových možnostech klubu se jinak objevují v této sekci, samozřejmě budeme rádi, když se na cokoliv zeptáte. Negativní komentáře na sociálních sítích nás pochopitelně netěší, i proto jsme obnovovali zdejší sekci, abychom fanouškům mohli odpovídat na jejich dotazy.

Za přání mockrát děkujeme a vážíme si ho!


Václav (vhanzl14@gmail.com) 11.9.2023, 11:46
Dobry den, mam nekolik otazek k presupove politice Dynama.
Proc z Dynama prestupuje odchovanec, a jeste do konkurencniho tymu v lize?
Hradec si ho ceni takto:
„Daniel je typologicky velmi zajímavý, je vysoký bijec na hrot útoku, který je zároveň velice poctivým hráčem s výborným charakterem. Navíc má i skvělé rychlostní předpoklady a dobrou orientaci v pokutovém území soupeře,” zdůraznil sportovní ředitel hradeckého klubu Jiří Sabou.

Toto neni v Dynamu potreba? Nechtel novy majitel stavet budoucnost na odchovancich?
Muzete se prosim take vyjadrit k zaveru prestupniho obdobi, kdy byla zminovana prace na posilach do obrannych rad, a vysledek je nakonec takovy, ze obrance neprisel, ale zaroven odesel produktivni a ligou provereny kridelnik a utocnik, ktery byl odchovancem s perspektivou rustu.
Dekuji.

Odpověď:
Dobrý den, Václave, rozhodnutí o odchodu Daniela Haise nebylo pro nikoho z nás v klubu snadné, přesto jsme nakonec přistoupili na dohodu s Hradcem z těchto důvodů: s velkou pravděpodobností by neměl v současném systému adekvátní vytížení a ve výsledku jsme se rozhodli k prodeji, který by pro nás v budoucnu mohl být hypoteticky velmi výhodný. Zároveň v akademii Dynama vyrůstají noví hráči typologicky vhodní pro plánovaný způsob hry, tím by pro ně mohlo v brzké budoucnosti vznikat místo v kádru áčka. Lukáš Čmelík byl trochu jiný případ, v jeho 27 letech jsme usoudili, že nabídku Hradce využijeme a místo Lukáše jsme přivedli velmi slibného 20letého Sama Šiguta.

Kristýna (kristyna.frydecka@seznam.cz) 10.9.2023, 15:35
Dobrý den, tchán se ptá, proč se v základní sestavě neobjevuje Tomáš Zajíc? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, Kristýno, Tomáš se se zraněními trápí dlouhou dobu, aktuálně je ale zpátky v plném tréninku a věříme, že se konečně zapojí i do zápasů áčka.

Jan (jan@seznam.cz) 10.9.2023, 13:26
Dobrý den, ve vaší odpovědi k vyjadřování trenérů po zápase jsem se dozvěděl, že před sezonou byl otevřený trénink, kde jsem toto mohl s trenéry probrat. Ale zápas s Velkými Hamry, kde se trenéři vyjádřili kuriozně se odehrál až dne 29.08.2023. Sezona pro Dynamo začala dne 23.07.2023 na Slovácku. Možnost probrat s trenéry vyjadřování po zápasech, jako byl s Velkými Hamry, jsem tedy nedostal. Již se však na další možnost těším. Avšak k dalšímu dotazu, je možné zveřejnit s jakým rozpočtem na tuto sezonu pracuje A-tým? Došlo k navýšení či poklesu oproti předchozím sezonám? Předem díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, Honzo, určitě budete mít další příležitost. Co se týká Vašeho dotazu, tak zatím to není možné zveřejnit.

dynamak (Marek@seznam.cz) 9.9.2023, 08:41
Tak kde je ta posila do obrany?

Odpověď:
Dobrý den, Marku, posílení obrany jsme pochopitelně řešili během léta, nové hráče do této řady připravujeme nyní pro zimní přestupové období.

Mata Hari (Matahari@kalahari.jar) 8.9.2023, 15:18
Dobrý den,

Měl by dva dotazy:

1. Kdysi se objevovalo modernější logo klubu, kde nebyl vnější kruh s nápisem názvu klubu ani rok založení. Váš předchůdce pan Džuba zde odpovídal, že modernizace loga bude možná v budoucnu. Uvažuje klub s modernizací loga?

2. Proč jsou hráči Pařízek, Bastl a Andrew vedeni na stránkách jako hráči A týmu, když nejsou při utkáních ani na lavičce a raději má klub na lavičce méně hráčů, než je možné? Většinou tito hráči hrají za B tým.

Děkuji za odpovědi.

Mata Hari

Odpověď:
Dobrý den,

1. O modernizaci loga uvažujeme i nadále. V letošním roce došlo ke změně oficiálního loga, ve kterém se po "postaršení" upravil letopočet založení klubu. Logo, které zmiňujete, se objevuje na drtivé většině produktů ve fanshopu a najdete ho i na dalších místech po stadionu nebo na jiných reklamních plochách.

2. Tito hráči sice nastupují převážně v béčku, občas ale podle potřeb rozšiřují tréninkové potřeby áčka. Co se týče Colina, to je právoplatný člen áčka, brankář číslo 3, jehož budoucnost se nyní odvíjí právě především od vytížení v béčku, což je pro nás smysluplný systém rozvoje mladých nadějných hráčů.


Pavel Smrčka (pavelsmrcka@email.cz) 7.9.2023, 07:08
Dobrý den,
proč přestoupil Lukáš Čmelík do Hradce Králové? V tiskové zprávě mi chybí vysvětlení.
Díky Pavel

Odpověď:
Dobrý den, Pavle, v případě přestupu Lukáše Čmelíka jsme zvažovali celkem tři pohledy. První, jeho přínos pro tým, a ten byl ve zvláštních případech opravdu nadstandardní, na druhou stranu jsme ho postrádali častěji. Pak jeho perspektiva, to znamená, kam by se hráč posouval dál, zlepšoval se, nebo ne... Z toho vyplynulo, že nabídku, která přišla z Hradce, bylo výhodné akceptovat a zaměřit se na doplňování týmu o perspektivnější hráče, což se nám s příchodem Sama Šiguta - věříme - podařilo. Třetí aspekt bychom ponechali nevyřčený, neboť jde o soukromé detaily hráčova života a nezaslouží si veřejně komentovat, nicméně i to muselo přirozeně hrát v našem rozhodování roli.

Matej (matej.kroupa@email.cz) 6.9.2023, 13:30
Omlouvám se T9 :D myslel jsem futsalový

Odpověď:
Dobrý den, v pořádku. Futsalový tým již nyní nenastupuje pod hlavičkou Dynama, nýbrž pod jiným názvem a účastní se krajské soutěže.


Další stránky
123456>>