Po necelých třech týdnech čeká fotbalisty Dynama další cesta na sever Čech, kde se znovu střetnou s libereckým Slovanem. Tentokrát se obě mužstva utkají v rámci osmifinále MOL Cupu. Pohárové utkání začíná ve středu od 17:00 a v živém vysílání ho nabídne stanice ČT Sport.
FC Slovan Liberec

Liberečtí se v lize neustále dotahují na pohárové příčky a předvádí velice dobré výkony. Bodovali v posledních deseti kolech FORTUNA:LIGY a aktuálně jim patří pátá pozice.

V poháru odehráli zatím jedno utkání, když o postupu proti Viktorii Žižkov museli rozhodnout až v prodloužení, ve kterém se trefili Koscelník a Rondič.

Vzájemné zápasy
Se Slovanem se Dynamo v letošní sezoně utkalo již dvakrát a ze dvou vzájemných zápasů vybojovalo jeden bod. Na domácí půdě Jihočechů brali všechny tři body hosté, kteří zvítězili zásluhou Mosquery a Rabušice. Na severu Čech se hrálo vyrovnané utkání, které nepřineslo ani jednu vstřelenou branku.

V pohárové soutěži se Dynamo s Libercem utkalo jednou. V sezoně 2006/2007 vyhráli Jihočeši 2:1 a tehdy postoupili nejdál v klubové historii.

Poslední vzájemné utkání – 14. 2. 2021:
FC Slovan Liberec - SK Dynamo ČB 0:0
ŽK: Mara, Mikula, Fukala, Hoftych (trenér) – Talovierov, Čolić, Skovajsa. ČK: 87. Skovajsa. Rozhodčí: Orel - Dresler, Vaňkát.

Předchozí vzájemné utkání – 12. 9. 2020:
SK Dynamo ČB - FC Slovan Liberec 0:2 (0:1)
Branky: 41. Mosquera, 48. Rabušic. ŽK: Ekpai, Havelka, Novák - Mosquera, Pešek, Kačaraba. Rozhodčí: Marek – Batík, Leška.