Také v nadcházející sezoně může Dynamo spoléhat na spolupráci s předním českobudějovickým autosalonem Auto Future. Zástupci největšího fotbalového klubu na jihu Čech budou v nové sezoně jezdit čtyřmi vozy značky Kia a jedním vozem Jeep.

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo domluvit spolupráci i na novou sezonu. Věděli jsme, že krize způsobená koronavirem, zasáhla i prodej aut a o to více si vážíme toho, že s námi Auto Future bude i nadále spolupracovat," říká generální manažer Dynama Martin Vozábal.

Firma Auto Future, která se zabývá prodejem nákladních vozů značky IVECO, byla založena v roce 1997. V roce 2002 svou nabídku rozšířila o osobní a užitková vozidla značky FIAT. Její dceřiná společnost Future Tech, jeden z největších výrobců nástaveb v jižních Čechách, nabízí nástavby na nákladní a užitková vozidla nejrůznějších typů. Dlouholeté působení na trhu s užitkovými vozy (15 let - IVECO, AVIA ), zaručuje zákazníkům nejvyšší kvalitu a zároveň nejnižší ceny.

V roce 2010 se společnost stala také jediným autorizovaným dealerem v jižních Čechách vozidel ALFA ROMEO a v roce 2011 pod svoje dealerství přidala vozidla LANCIA a offroad vozy značky JEEP, které svou vyjímečností výborně doplňují dosavadní sortiment firmy. Od listopadu 2013 se řady Auto Future rozšířily o vozy značky KIA a hned v roce 2015 pak společnost získala ocenění PLATINUM PRESTIGE DEALER.

V dalších letech pak potvrdila úspěch a stala se NEJLEPŠÍM DEALEREM KIA za roky 2017 a 2019 – O absolutním vítězi a nejlepším dealerovi za rozhodovaly celkové prodeje vozů, podíl dealera na celkových prodejích v regionu či spokojenost zákazníků s přístupem dealera při prodeji i servisu. Velmi důležitým kritériem byla také investice do posílení pozice značky KIA v regionu. Tím bylo i otevření nového dedikovaného autosalonu KIA na Okružní ulici v Českých Budějovicích.