Do třetice už to snad vyjde. Rezervní tým Dynama po dvou nerozhodných výsledcích s Klatovy a v Chebu přivítá v sobotním dopoledni (od 10.30) Slavoj Mýto.

B-tým Dynama bude na hlavním travnatém hřišti na Složišti velkým favoritem. V předchozích dvou zápasech tuto roli ale nenaplnil a získal jen dva body. „Samozřejmě jsme chtěli získat plný počet bodů, to chceme v každém utkání, avšak máme jen dva, takže ke spokojenosti je daleko,“ říká kouč Dušan Žmolík ke vstupu do jarní části divize.

Převaha nebyla černobílým mladíkům nic platná. Skórovat dokázali pouze jednou. Hrát do plných není snadné pro nikoho. „Trápilo nás zakončení nebo řešení poslední fáze. Pro kluky to není jednoduché, musejí se s tím vyrovnávat postupně. Zaměřili jsme se na to v tréninku a snad se to bude zlepšovat,“ věří kormidelník rezervy, která ztrácí na druhý Lom dva body.

V sestavě citelně scházel marod Polanský, jemuž se v přípravě dařilo. „Nad jeho sobotním startem stále visí otazník,“ uvádí Žmolík s tím, že Malechu v týdnu trápila třísla. V reprezentační přestávce se také počítá s větší účasti prvoligových pendlů.

V tabulce osmý Slavoj Mýto boduje především na vlastním trávníku, kde si uhrál 22 bodů. Venku v osmi zápasech ještě nezvítězil a třikrát remizoval. Historické účasti v divizi se klub z okresu Rokycany dočkal v roce 2019 a vystupuje v ní třetí sezonu.