Víkendové zápasy Platan Cupu přinesly vysokou výhru rezervy Dynama nad Milevskem 4:0 a remízu ligového dorostu s béčkem Příbrami 0:0. Juniorka Dynama se tak udržela na prvním místě průběžné tabulky, přesto ale musí stále čekat na výsledky Sezimova Ústí, které má jeden přeložený zápas k dobru.

SK Dynamo ČB dorost – 1. FK Příbram B 0:0

V souboji dvou celků z dolní části tabulky turnaje Platan Cup se hrál povětšinu zápasu vyrovnaný fotbal s minimem šancí. Až ve druhém poločase začali být postupně aktivnější fotbalisté rezervy Příbrami, branku však ale vstřelit nedokázali. Jihočechy podržel především gólman Vyryš, který vyřešil několik ošemetných situací.

Sestava dorostu Dynama: Hulík – Koutný, Bujnovský, Sláma, Sajtl, Smolen, Leština, Svoboda, Novák, Rein, Vokatý.
Střídali: Kolub, Pösinger, Repa, Marhoun, Babouček a Varyš.

SK Dynamo ČB B – ZVVZ Milevsko 4:0 (1:0)
Branky: 39. Klavík, 76. Mašát, 80. Nekvinda, 86. Dobal

V souboji třetiligového Dynama a divizního Milevska jasně dominovali svěřenci kouče Juráska, kteří s přehledem zvítězili 4:0. První branku zápasu vstřelil v závěru první půle Adam Klavík a následně přidali hráči Dynama ve druhém poločase další tři branky. Ty stihli vtěsnat do deseti minut v závěru utkání. Nejprve se v 76. minutě po rohu Rakovana přesně trefil Mašát, o čtyři minuty později naopak po rohu Průši zvýšil na 3:0 Nekvinda a gólový účet uzavřel v 86. minutě Dobal.

Sestava Dynama B: Vršecký – Tischler, Kalášek, Novák, Picka, Rakovan, Dobal, Pliška, Jasanský, Nekvinda, Klavík.
Střídali: Pešula, Bambule, Průša a Mašát.