V předposledním, šestém, pokračování Zimní ligy si juniorka Dynama na své konto připsala další vítězství. Divizní Prachatice porazila vysoko 5:1 a s předstihem si tak už zajistila celkové vítězství v celém turnaji. Starší A-dorost pak v sobotu, kdy na Složišti panovalo velice mrazivé počasí, remizoval s Třeboní 1:1.

Dynamo B – Prachatice 5:1 (0:0)
Branky Dynama:
Kaňák 2, Dobal, Mašek, Adamec.

O svém vítězství rezerva Dynama rozhodla ve druhém poločase, kdy také padli všechny branky zápasu. „Po přestávce se projevila už naše lepší fotbalovost a jsem rád, že se nám také podařilo se prosadit i v zakončení,“ řekl trenér Karel Musil (na snímku). „První poločas jsme trochu prospali, soupeře podcenili a o přestávce jsem se tak v kabině zlobil.“ Jedním z důvodů bylo i několik neproměnných šancí.
Ve druhé půli však Karlu Musilovi jeho svěřenci už udělali daleko větší radost. Dvoubrankové vedení Českobudějovickým nejdříve zajistil svými dvěma góly Kaňák. Poté sice Pouzar po faulu na Adamce nedal penaltu, ale zato se střelecky prosadili Mašek, Dobal a Adamec. Soupeř po jednom z ojedinělých úniku stačil střelou k tyči zaznamenat pouze čestný gól a utkání tak skončilo zaslouženou výhrou juniorky Dynama 5:1.
I přes výhru Sezimova Ústí nad Kaplicí mají na něj mladíci Dynama v čele tabulky náskok čtyř bodů a v posledním kole už tak nemohou být předstiženi. Se Zimní ligou se tak svěřenci Karla Musila jako její vítězové rozloučí příští sobotu soubojem s Jankovem.

Sestava Dynama: Vršecký (46. Pešula) – Trněný (50. Hrbáč), Picka, Mácha, Ryšánek – Adam (46. Mašek), Dobal, Příhoda (40. Rakovan), Pouzar – Ondrášek (46. Adamec), Košík (35. Kaňák).

Dynamo U19 – Třeboň 1:1 (0:1)
Branka Dynama:
Farták.

V duelu s Třeboní dorost Dynama remizoval 1:1. „Řekl bych, že utkání skončilo spravedlivou remízou,“ přemítal při hodnocení zápasu trenér Petr Skála (na snímku). „Soupeř se v prvním poločase ujal vedení, nám se ale po přestávce podařilo vyrovnat zásluhou Fartáka. Třeboň je kvalitním divizním mužstvem a nám zápas s ní určitě přinesl řadu pozitivních věcí. Bylo to rozhodně kvalitní utkání,“ pravil Petr Skála.