První vystoupení rezervního týmu na turnaji Platan Cup 2009 skončilo vysokou výhrou. Tým vedený koučem Jiřím Juráskem hladce poradil s vedoucím celkem divize z Prachatic a zvítězil vysoko 6:0. V následném zápase pak starší dorostenci remizovali se Strakonicemi 2:2.

Dynamo ČB B – Prachatice 6:0 (1:0)
Branky: 75. a 76. Nekvinda, 17. Kaňák, 60. Mácha, 63. Pouzar, 86. Kučera.
Rozhodčí: Rinth - Linhart, Řezáč.

Sestava Dynama B: Vršecký (46. Vlk) – Trněný, Peroutka (46. Bambule), Novák (46. Mácha), Ryšánek (46. Kalášek) – Rakovan, Skopalík (46. Pliška), Dobal (46. Mašát), Průša (46. Pouzar) – Kaňák (46. Nekvinda), Kučera.

Úvod zápasu patřil jednoznačně diviznímu týmu, který se tlačil do útoku a hned v 5. minutě nastřelil Kováčik břevno. Tlak divizního týmu ale vydržel pouhou čtvrthodinu a následně začali iniciativu přebírat hráči juniorky Dynama. První poločas sice skončil pouze jednobrankovým vedením Dynama díky brance Kaňáka, druhá část pak byla ale jednoznačně v režii týmu Jiřího Juráska, který stihl nastřílet dalších pět branek.

Dynamo dorost – Strakonice 2:2 (0:2)
Branky: 55. Smolen, 73. Hojdar (z pen.) - 32. P. Káník , 39. Hanzlík (z. pen).
Rozhodčí: Linhart - Rinth, Sulek.

Sestava dorostu Dynama: Varyš – Kecskéš, Šimánek, Holub, Sláma - Smolen, Repa, Bujnovský, Novák - Příhoda, Babouček.
Střídali: Svoboda, Marhoun, Sajtl, Hojdar, Hulík.

Dramatičtější zápletku přineslo utkání mezi dorostem Dynama a Strakonicemi. Mladíci Dynama sice začali dobře, avšak po poločase prohrávali 0:2, když se trefili Patrik Káník a z penalty Hanzlík. Druhý poločas patřil výhradně hráčům Dynama, kteří nakonec díky brankách Smolena a Hojdara (z pen.) vyrovnali na 2:2.