Celkem deset fotbalistů Dynama se dostalo do užších či širších nominací národních týmů. Mezi náhradníky figurují třeba brankáři Martin Janáček a Dávid Šípoš, do výběru kategorie U19 byl nominován obránce Ondřej Čoudek. Nejbohatší zastoupení má budějovický klub v české dvacítce.

A-tým Slovenska –Šípoš
Jako první se o nominaci do širšího kádru reprezentace dozvěděl slovenský brankář Dávid Šípoš. Jeho tým čekají další zápasy v rámci UEFA Ligy Národů, kde sousední stát České republiky narazí na Ázerbájdžán a Bělorusko.

Česko U21 –Janáček
Do širší nominace českých „Lvíčat“ se dostal také brankář Martin Janáček. Téměř dvoumetrový gólman se naposledy objevil v národním týmu v kategorii do sedmnácti let, nyní se uvidí, jestli dostane příležitost v baráži o postup na mistrovství Evropy. Odvetu proti Islandu budou hrát svěřenci trenéra Suchopárka v úterý 27. září na Střeleckém ostrově.

Česko U20 – Bastl, Hais, Brabec, Krch
Nejhojnější zastoupení má Dynamo v kategorii U20, hned čtyři hráči se objevili mezi náhradníky. Jmenovitě se jedná o hráče A-týmu a B-týmu Libora Bastla, Daniela Haise, Jana Brabce a Davida Krcha.

Česko U19 – Čoudek
V konečné nominaci kouče Radka Bejbla v kategorii U19 je stoper černobílých Ondřej Čoudek. Urostlý obránce, který pravidelně figuruje na zápasové listině A-týmu Dynama, si v devatenáctce připsal premiéru v srpnu proti Lotyšsku, nyní by měl přidat další starty.

Česko U18 – Loužecký
Dominik Loužecký si vysloužil nominaci do širšího kádru osmnáctky za své výkony v týmu Dynama U19. Spoluhráči si přínos středního defenzivního záložníka s přezdívkou „Vysavač“ nemohou vynachválit.

Česko U17 – Jan Zíka, Petr Zíka
Dva bratranci, kteří začínali v Sedleci a prošli přípravkami a žáky Slavie a Sparty, sice patří věkově do sedmnáctek, oba ale hrají výše. Petr působí v U19, Jan hraje za U18, kromě toho chodí na gymnázium, kde se jim daří podobně dobře jako na hřišti.