Po úvodním kole, kdy minulou sobotu shodně prohrály, si tentokrát celky Dynama v Zimní lize vedly výtečně. Třetiligová rezerva porazila divizní Třeboň 2:0 a starší A-dorost skolil Český Krumlov vysoko 4:0. Na Složišti tak panovala zasloužená spokojenost.

Dynamo B - Třeboň 2:0 (0:0)
Branky: Košík, Adamec

Sestava Dynama B: Pešula - Trněný, Mácha, Šafránek (46. Kosobud), Picka – Adam (46. Rakovan), Dobal, Zahálka, Mašek - Ondrášek (46. Adamec), Kaňák (46. Košík)

V premiéře pouze remizovali s Českým Krumlovem 2:2. Proti Třeboni se však svěřenci Karla Musila prezentovali daleko lepším výkonem. Soupeře přehrávali a dokonce nastřelili hned několik tyčí jeho branky.

Prosadit se gólově se juniorce Dynama ale podařilo až po přestávce. Z bezprostřední blízkosti se nejdříve prosadil Košík, když stál v pravou chvíli na pravém místě. Vítězství pak druhým gólem pojistil brilantně zahraným přímým kopem Adamec. Balon poslal z dvaceti metrů do pravého rohu branky a třeboňský brankář neměl nárok.

Dynamo U19 – Český Krumlov 4:0 (3:0)
Branky: Kučera 2, Nekvinda, Pliška

Proti vedoucímu týmu krajského přeboru byli mladíci Dynama na „umělce“ jasně lepším celkem. Navíc se jim nadmíru vydařil už samotný vstup do utkání. Po sedmnácti minutách hry Skálovi svěřenci vedli už o tři branky. Zásluhu na tom měli Kučera, Nekvinda a Pliška. Po takovém vývoji utkání pak úsilí Českobudějovických mírně ustalo. Přesto ale gólmani Vlk ani Dejmčar ve druhém poločase nemuseli řešit vážnější situaci před svou brankou. Čtvrtou a svou druhou branku ještě přidal Kučera.