Správnou nohou vstoupili fotbalisté Dynama do jarní fáze sezony. Náročný lednový program zatím zvládají velice dobře, z úvodních dvou zápasů mají plný počet bodů. V neděli je čeká další utkání, protože k šestnáctému kolu přijedou Teplice. Nejen o víkendové bitvě hovořil trenér David Horejš.

Po středeční výhře v dohrávce proti Příbrami se Dynamo v neděli představí už potřetí za jeden týden. „Je to dost náročný program, takže jsme rádi, jak jsme zvládli předchozí dvě utkání. Budeme na to chtít navázat," řekl na úvod trenér Horejš.

I přes krátkou zimní přípravu to vypadá, že Jihočeši jsou i nadále velice dobře fyzicky připraveni. „Věřím, že to kondičně zvládneme. Pauza byla kratší, takže si myslím, že jsme skoro nic neztratili. Pokračujeme v tom, čemu důvěřujeme," pronesl David Horejš.

Severočeskému klubu se v dosavadním průběhu sezony zatím moc nedaří, v posledním utkání doma schytal vysokou porážku od Jablonce. „Ačkoliv letos nezačali dobře, tak to bude úplně jiné než poslední utkání. Jak pro ně, tak pro nás. I když máme krátkou pauzu na přípravu, tak chceme být nachystaní."

Náročný program může zamíchat i se základní jedenáctkou černobílých. „Nevylučujeme, že mohou nastat nějaké změny. Bude se hrát jinak než s Příbramí, takže tomu musíme uzpůsobit sestavu. Uvidíme, jak na tom hráči budou zdravotně," dodal na závěr.