Sedm měsíců a 27 dnů. Tak dlouho nesměli fanoušci přijít podpořit svůj oblíbený klub na Střelecký ostrov. Až o víkendu se dočkali a mohli společně s týmem slavit vítězství nad Pardubicemi. Více než šest stovek fanoušků před zápasem podstoupilo test na koronavirus, přičemž všechny vyšly negativní a diváci si tak po opravdu dlouhé době mohli vychutnat utkání přímo na stadionu.

Když fotbalisté Dynama nastupovali v nedělním utkání 31. kola FORTUNA:LIGY na trávník, mohli se teprve potřetí v sezoně těšit z podpory fanoušků na tribuně. Až v samotném závěru sezony umožnily vládní opatření návrat diváků do ochozů, kteří pomohli budějovickému mužstvu k výhře 2:0 nad Pardubicemi. „Chtěl bych všem fanouškům poděkovat. Od první minuty nás podporovali a výrazně nám pomohli," říkal trenér David Horejš.

Kapacita stadionu směla být zaplněna pouze z deseti procent, takže všichni příznivci nalezli svá místo na tribuně východ. Nakonec dorazilo 623 diváků, kteří v průběhu utkání hlasitě podporovali černobílý tým a po zápase si konečně mohli užít závěrečnou děkovačku se svými oblíbenci. Poslední domácí utkání v sezoně čeká Dynamo v neděli 23. května, kdy od 17:00 přivítá Slovácko.

Jak vypadalo utkání proti Pardubicím s fanoušky na tribuně?