Těsně před odletem na herní soustředění na Kypr hlásí Dynamo České Budějovice další posilu. Kádr osmého týmu tabulky doplnil šestadvacetiletý obránce Miloš Kopečný. Dynamo se dohodlo s Hradcem Králové na přestupu, Kopečný na jihu Čech podepsal dvouletý kontrakt.

Miloš Kopečný jako rodák z Holešova začal s fotbalem ve Zlíně, kde prošel všemi mládežnickými týmy. Během své kariéry hostoval v Hulíně a Sokolově, vždy se ale vrátil zpět do Zlína, kde také začal sbírat první ligové starty. Celkem jich má na kontě 46 a dvakrát se zapsal do listiny střelců. V roce 2018 se stál hráčem druholigového Hradce Králové, za který stihl za rok a půl nastoupit ke čtyřiatřiceti zápasům.

Šestadvacetiletý fotbalista se již ve čtvrtek zapojil do tréninkového procesu klubu a hned v pátek ráno odletí s týmem na soustředění na Kypr. „Jsem rád, že mohu v Budějovicích být. První liga mi chyběla a budu dělat vše pro to, abych trenéry přesvědčil, že mám na to, abych hrál v základní sestavě," říká s odhodláním nový hráč Dynama.