V dalším přípravném zápase před startem nového ročníku dorostenecké ligy dokázali starší dorostenci Dynama kategorie U19 porazit rakouskou Akademii Linz vysoko 5:2. Střelecky se prosadili Čejka, J. Novotný, Šergl, Kabele a Martin Petráň.
SK Dynamu U19 - Akademie Linec 5:2 (2:1)
Branky: 23. Čejka, 32. J. Novotný, 47. Šergl, 50. Kabele, 60. Mar. Petráň.

Sestava: Vokatý (30. Maruška, 60. Trnka) - Mravec (46. Schloff), J. Novotný (46. Hrabík, 70. Dudák), R. Novotný (46. Fajtl), Malý (46. Kabele) - Kadula (46. Wermke), Staněk (46. Slavík), Čadek (46. Dvořák), Radouch (46. Mar. Petráň) - Vaněk (46. Šergl), Čejka (70. Vaněk).

Jan Dvořák (trenér Dynama): Utkání s Akademií Linec jsme zaslouženě vyhráli. Od první minuty jsme byli aktivní a do poločasu si vytvořili několik brankových příležitostí, z nichž dvě proměnili. Druhý poločas jsme začali výborně a v 60. minutě to bylo už 5:1! Utkání po herní stránce bylo oboustranně kvalitní.