Dorostenecké týmy Dynama kategorie U19 a U16 odehrály zápasy proti Plzni. Starší dorostenci uhráli remízu 2:2 a dorostenci kategorie U16 prohráli 3:4.

SK Dynamo ČB U19 - Viktoria Plzeň U19 2:2 (0:1)
Branky:
50. D. Němec, 90. Jindra - 35. Kůžel, 75. Mandula
Dynamo ČB U19: Liška (60. Přibyl) - Benda, Turek (46. Průcha), Novotný, Malý - Dvořák - Kadula, Zvonič (46. Jindra), Petráň, Hájek (68. Tlustý) - F. Němec (46. D. Němec).
Plzeň U19: Mandous - Vachovec, Růžička, Mančal (46. Libotovský), Prais - Vrhel, Hoffmann, Vokáč (46. Filinger), Kůžel (46. Hrošovský) - Chmiel (46. Mandula).
Rozhodčí: Bernas - Mráz M., Chval

Za ideálního počasí na skvěle připraveném katovickém trávníku se utkali dorostenci českobudějovického Dynama a plzeňské Viktorie. Početná návštěva viděla velmi kvalitní utkání. Plzeňští byli fotbalovější, Jihočeši se jim snažili čelit důrazem a nasazením. Domácí příznivci byli zvědaví zejména na katovického odchovance Jindřicha Kadulu, který ačkoliv je o dva roky mladší, už má své místo v elitním budějovickém dorostu. Na místě pravého záložníka odehrál celé utkání, v prvním poločase nastřelil za stavu 0:0 tyč a ve druhém nahrál na vyrovnávací branku na 1:1.

SK Dynamo ČB U16 - Viktoria Plzeň U16 3:4 (3:0)
Branky:
11. Bednář, 39. Schetler, 40. Jenne - 46., 51. Like, 48., 52. Doležal
Dynamo ČB U16: Coufal - Podraský, Křiváček, Šumský, Bednář - Pěnka, J.Held, Horák, Jenne - M.Held, Schetler (střídali Kocar, Svoboda, Mišák, Vopelka, Vít, Honzík, Bašta, Sobolík)
Plzeň U16: Špiroch - Macháček, Glazer, Piroch, Špic - Kutil - Hajžman, Doležal, Štěpán - Holub, Tušek (střídali Čihák, Šiman, Lešek, Like, Tůma, Haselbauer, Soroka, Vyleta, Chasin)
Rozhodčí: Mráz - Bernas, Chval

Českobudějovičtí mladíci měli první poločas zcela ve své moci, ujali se také vedení v 11. min., kdy po nahrávce Horáka skóroval obránce Bednář. V poslední minutě vstřelili dvě branky, v 39. minutě vsítil branku Schetler a v zápětí dal třetí gól Jenne a rozhodčí Mráz ukončil poločas. Do druhé půle trenér Kamil Tobiáš poslal na hříště několik nových hráčů. Plzeňští měli výborný nástup na začátku druhého poločasu, kdy od 46. do 52. min. vsítili čtyři branky a jak se nakonec ukázalo, tyto góly rozhodly celé utkání. Domácí měli v závěru několik šancí, ale střelecky se neprosadili.