Po dlouhé době se objevil v základní jedenáctce a do utkání vstoupil přímo výborně. Nejprve přispěl k úvodní brance Matěje Valenty, o pár minut později se sám prosadil. Obránce Lukáš Havel prožil proti Olomouci velice povedený zápas, přesto nemohl být po jeho skončení spokojený. Jihočeši totiž neudrželi dvoubrankový náskok a se Sigmou remizovali.

Mrzí vás ztráta dvou bodů?
Do zápasu jsme vstoupili přímo fantasticky. Tedy přesně tak, jak jsme chtěli. Často se chodilo do osobních soubojů, ve kterých se nám dařilo. Ve druhém poločase jsme taky začali aktivně, ale přišla penalta a následně laciný gól, ze kterého soupeř vyrovnal.

Byl to pro vás příjemný vstup do utkání, když jste se už v 11. minutě gólově prosadil?
Byl jsem hladový a dostal jsem dva úkoly. Vstřelit branku a udržet nulu. Podařilo se mi to jenom z poloviny.

Těšil jste se na utkání, ve kterém jste po dlouhé době začal v základní sestavě?
Strašně moc. Byl jsem natěšený, chtěl jsem ukázat, že na to mám a zvládnu se vrátit do základní sestavy. Snažil jsem se do toho dát všechno.

Čím to, že jste ve druhém poločase nedokázali výsledkově navázat na ten první?
Všechno ovlivnila odpískaná penalta. Do té doby jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale i potom jsme si vytvořili šanci, kdy jsme mohli odskočit na 3:1. Bohužel se nestalo a soupeř nás v konci potrestal.

Mohlo se na vás ve druhém poločase projevit, že se vám v poslední době nedaří?
Měli jsme v hlavách, že musíme vyhrát, což samozřejmě určitou roli hraje. Myslím si, že jsme si to nijak extra nepřipouštěli a snažili se na hřišti odevzdat maximum.