V jednom týdnu už druhé přípravné utkání čeká na fotbalisty Dynama, v sobotu se v dopoledních hodinách střetnou s druholigovým Táborskem. V úvodním přátelském utkání před novou sezonou prohráli svěřenci Davida Horejše vysoko 0:4 s Dynamem Moskva, tentokrát je prověří o poznání slabší soupeř.

FC MAS Táborsko

Na úvod přípravy uvítali trenéři Brožek s Bártou značně obměněný kádr. Skončil velký počet hráčů, mezi nimi například Dušan Pinc, Václav Penc, Matěj Majka, Šimon Havrda nebo Martin Janošík. Na zkoušku odešli do Dynama Šimon Pecháček a Emmanuel Tolno, opačným směrem putoval na testy mladík David Pravda.

Na zkoušce je v týmu také kapitán reprezentace U19 Jakub Drozd, novou posilou se stal Lukáš Pfeifer, který naposledy nastupoval za prvoligové Pardubice. Kmenovými hráči klubu se stali Luboš Tusjak a Roman Holiš.

V přípravě zatím Táborsko odehrálo dva zápasy. V úvodním porazilo rezervní tým Dynama, ve druhém už neuspělo a s Žižkovem prohrálo 0:2.

Utkání startuje v sobotu na hřišti v Kvapilově ulici od 10:30 a sledovat ho můžete v online reportáži nebo v přímém přenosu.