Pandemie koronaviru zasáhla celou Českou republiku a na nějaký čas zastavila veškeré sportovní soutěže v zemi. Dynamo se tak kromě přípravy hlavního mužstva na restart prvoligové soutěže věnuje především mimofotbalovým aktivitám a snaží se příznivcům černobílého klubu pomoct ve složité situaci. I proto se rozhodlo rozjet novou kampaň, která zní: Držíme při sobě!

Dárek na posílení imunity

Pro držitele permanentních vstupenek si jihočeský klub připravil dárek v podobě ŽenŠen Energy+ od NaturaMed. Jedná se balení doplňku stravy, který podporuje fyzickou i duševní výkonnost a zároveň napomáhá zlepšit imunitu. Všem věrným fanouškům ho klub posílá přímo domů. Stačí zaslat poštovní adresu a číslo permanentky na email recepce@dynamocb.cz.

Nakažení šli darovat plazmu

Ani budějovickému Dynamu se nevyhnula nákaza koronavirem, kvůli které muselo mimo jiné odložit utkání s Bohemians. Hráči a členové realizačního týmu, kteří nemocí v minulých týdnech prošli, a splňovali přesně dané podmínky, absolvovali testy na protilátky, aby následně mohli darovat rekonvalescentní krevní plazmu. Pokud testy dopadnou dobře, příští týden už se stanou plnohodnotnými dárci.

E-shop s novinkami

I nadále je pro fanoušky připravený E-shop. K dispozici jsou v něm nové ponožky či samolepky v klubových barvách, ale také ochranné roušky. Objednat si příznivci mohou originály či repliky venkovních dresů v červené barvě, u kterých je stejně jako u ostatních dresů možnost vlastní jmenovky i čísla. Veškeré zboží se může nakupovat na stránkách fanshopu.