Fotbalisté Dynama odstartovali herní soustředění v tureckém Beleku. Zcela bez problémů se celý tým přesunul autobusem do Vídně a následně letecky zamířil na letiště v Antalyi. Odtud se znovu autobusem přepravil do svého hotelového resortu v Beleku.

Ještě ve středu dopoledne tým absolvoval klasickou tréninkovou jednotku. Po tréninku proběhl společný oběd na Střeleckém ostrově a v půl jedné už autobus řízený klubovým řidičem Pavlem Říhou vyrazil do Vídně. Po krátké zastávce těsně před hlavním městem Rakouska dorazila celá výprava na první terminál vídeňského letiště, kde čekal již manažer A-týmu Ivo Táborský s kustodem Radomilem Procházkou a trenérem gólmanů Patrikem Macejem.

Před pátou hodinou začalo odbavování letu do Antalye a chvíli po devatenácté hodině pak odstartovalo letadlo Boeing 737 společnosti SunExpress do cílové destinace. V Turecku letadlo přistálo po dvou a půl hodinách letu, hodiny ale kvůli dvouhodinovému posunu ukazovaly téměř půlnoc.

Následovalo krátké čekání na zavazadla a následoval další přesun autobusem, tentokrát už přímo do hotelového resortu v Beleku. Útočiště nalezli fotbalisté Dynama v krásném Limak Atlantis Deluxe Hotel, kde jim dlouho po půlnoci odstartovalo desetidenní soustředění.

Ve čtvrtek budou Jihočeši vstřebávat první tréninkové dávky v novém prostředí a hned v pátek hrají první přípravný zápas, soupeřem jim bude polský klub Cracovia Kracov.