Konec sezony pro některé hráče Dynama znamenal také konec v černobílém dresu. Jedná se o fotbalisty, kterým 30. června 2023 vyprší v jihočeském klubu kontrakt. Je jich celkem šest – Michal Škoda, Patrik Čavoš, Benjamin Čolić, Matej Mršić, Lukáš Skovajsa a Branislav Sluka. Děkujeme za všechno, co jste pro klub udělali a do budoucna přejeme vám i vašim rodinám jen to nejlepší!

S Dynamem se rozloučila šestice hráčů. Jedná se o ty, kterým 30. června 2023 vyprší kontrakt a stanou se volnými hráči, nebo jim skončí v Českých Budějovicích hostování, a ještě před vypršením smlouvy mají svolení hledat si nové angažmá. Smlouva v Dynamu končí bosenskému obránci Benjaminovi Čolićovi, slovenskému obránci Lukáši Skovajsovi, chorvatskému záložníkovi Mateji Mršićovi, záložníkovi a bývalému českobudějovickému kapitánovi Patriku Čavošovi a útočníkovi Michalu Škodovi. Smlouva o hostování pak končí slovenskému obránci Branislavu Slukovi, který byl v Dynamu od léta 2022 na hostování s opcí, tu se ale klub rozhodl neuplatnit a fotbalista se tak vrátí do Žiliny.

„Všem bychom chtěli poděkovat za odvedené služby a přejeme do budoucna vše nejlepší. Se všemi zmiňovanými fotbalisty se klub oficiálně rozloučil minulý pátek při slavnostním ukončení sezony a budou chybět na startu letní přípravy, který je naplánován na pondělí 19. června,“ uvedl sportovní ředitel klubu Milan Čadek.

V následujících dnech budeme na našem webu a sociálních sítích věnovat pozornost odcházejícím fotbalistům ve formě vzpomínkových fotografií, videí a rozhovorů.