Fotbalisté Dynama odehráli skutečně mimořádnou sezonu. Jihočeši s velkým náskokem vyhráli FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU a tato skutečnost se projevila i ve výsledcích anket pořádaných Ligovou fotbalovou asociací. Nejlepším trenérem soutěže byl zvolen David Horejš a nejlepším hráčem Jiří Kladrubský. Nejlepší střelec soutěže David Ledecký obsadil v hlasování druhou příčku právě za budějovickým kapitánem!
David Horejš s cenou

Slavnostní zakončení sezony probíhá pravidelně na Galavečeru Ligové fotbalové asociace. Tento rok mělo Dynamo na galavačeru velké zastoupení. V tradičním hlasování všech trenérů a kapitánů druholigových mužstev se na první příčce mezi trenéry objevil David Horejš a mezi hráči patřily Dynamu dokonce hned první dvě pozice - nejlepším hráčem sezony byl zvolený kapitán Dynama Jiří Kladrubský a na druhé příčce skončil nejlepší střelec soutěže David Ledecký.

Trenér sezony FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1. David HOREJŠ (SK Dynamo ČB) - 51 bodů
2. Aleš Křeček (FK Ústí nad Lavem) - 22 bodů
3. Pavel Šustr (FC Zbrojovka Brno) - 21 bodů

Hráč sezony FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
1. Jiří KLADRUBSKÝ (SK Dynamo ČB) - 49 bodů
2. David LEDECKÝ (SK Dynamo ČB) - 21 bodů
3. Lukáš Zoubele (FC Vysočina Jihlava) - 13 bodů

Fotbalisté Dynama spolu se svým trenérem Davidem Horejšem odehráli skvělou sezonu. Ve třiceti druholigových zápasech nasbírali úctyhodných dvaasedmdesát bodů a zcela po zásluze s velkým náskokem vyhráli F:NL. Dynamo se navíc prezentovalo pohledným ofenzivním fotbalem, čehož si samozřejmě všimli i trenéři a kapitáni ostatních klubů. Také díky tomu byl s velkým náskokem trenérem sezony zvolený David Horejš.

Sezona v podání Dynama přinesla i řadu mimořádných výkonů jednotlivců. Nejlepším střelcem týmu byl David Ledecký, který zaznamenal osmnáct branek - suverénně nejvíce z celé soutěže. Právě David Ledecký byl v hlasování kapitánů a trenérů na druhém místě, když v hlasování získal 21 bodů. Předčil ho totiž kapitán Dynama Jiří Kladrubský, který jako lídr dovedl tým do nejvyšší soutěže. Právě on se často velmi výrazně podílel na gólech Ledeckého, protože během sezony vedle sedmi vstřelených gólů zaznamenal úctyhodných třináct asistencí! V hlasování získal od zástupců klubů 49 bodů. Jiří Kladrubský se kvůli očekávání druhého potomka galavečeru nezúčastnil. Cenu za něj převzala jeho sestra Lucie Kladrubská.