Fotbalisté Dynama opět podpoří Centrum Bazalka – stacionář pro děti s postižením. Proti Sokolovu obléknou speciální "bazalkové" trikoty. Výtěžek z prodeje dresů pak poputuje právě na konto Centra Bazalka. Podpořit dobrou věc a získat dres z limitované edice s překvapením mohou zájemci už v předprodeji. Jedná se už o 3. ročník charitativního utkání.

Dej hráči vlastní jmenovku!

Jakýkoliv fanoušek Dynama může unikátní “hraný bazalkový" dres získat a podpořit tak Bazalku! Mimořádnou akcí je především to, že libovolný hráč klubu může do zápasu nastoupit s dresem se jmenovkou, kterou si fanoušek zaplatí. Například Jiří Kladrubský tak utkání může odehrát se jmenovkou „MAJKL“ a kapitán Dynama pak pomyslnému Majklovi dres po utkání osobně sám předá. Cena unikátního dresu s libovolnou jmenovkou je 2.000 Kč. Celá tato částka pak poputuje na konto Bazalky! Zájemci si mohou dres rezervovat na telefonním čísle 724 648 804 či emailu rpapacek@dynamocb.cz (Radek Papáček, marketing SK Dynamo).

Ostatní unikátní dresy bude také následně možné získat ve speciální zápasové tombole. Utkání Dynama se Sokolovem věnované Centru Bazalka se uskuteční v neděli 28. dubna od 17 hodin na Střeleckém ostrově.

Pro Bazalku nebudou hrát poprvé

Ve speciální sadě dresů věnované Bazalce fotbalisté Dynama nastoupili už dvakrát. Letos se jedná o 3. ročník. Předchozí dva ročníky vynesli Bazalce přes 100 000 korun. Utkání proti Táborsku v květnu 2017 vyneslo 47.488 Kč, loňský zápas proti Příbrami v dubnu pak 56.138 Kč.

Centrum Bazalka je nestátní nezisková organizace, která funguje díky podpoře individuálních a firemních dárců. Jeho služby aktuálně využívá bezmála 40 klientů z celého Jihočeského kraje ve věku od 1 do 26 let s těžkým kombinovaným postižením (mentální, smyslové a tělesné) a s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením.