Již v sobotu 13. dubna začne v Českých Budějovicích seriál závodů v rámci Česká pojišťovna Mizuno RunTour 2013. Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice tento závod podporuje a pro účastníky závodu si připravil speciální akci. Každý, kdo se závodu v Českých Budějovicích zúčastní, bude moci navštívit domácí zápas Dynama s Baumitem Jablonec (19. dubna) za symbolických 50 Kč!

Sedm měst v různých koutech České republiky. Tři různé běžecké distance včetně té nejkratší pro děti. Jeden žebříček, který určí toho nejlepšího. Takový je koncept seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour, který v roce 2013 čeká druhý ročník a znovu si staví ambiciózní cíl: zvednout Česko z gauče.

Není důležité, zda si místo papučí ráno rovnou u postele obouváte běžecké boty, nebo se na ně podíváte každý druhý týden a sami sobě slibujete, že zítra už konečně začnete. Na Česká pojišťovna Mizuno RunTour je místo pro každého: jak pro zkušené běžce, tak pro ty, kteří věčně začínají. Přidejte se k nám. Začínáme v Českých Budějovicích v dubnu a končíme v říjnu v Praze. Ukážeme vám, že každá desítka či pětka mohou být jiné a o to více zajímavé a plné závodního adrenalinu. Do závodu v Českých Budějovicích se můžete registrovat ZDE.

Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice jako partner závodu připravil pro své fanoušky zajímavé akce. Každý závodník, který se zúčastní běhu v Českých Budějovicích, má možnost zakoupit si vstupenku na zápas Dynama s Jabloncem za symbolických 50 Kč. na facebookových stránkách Dynama navíc proběhne v pátek 22. března soutěž o dvě startovné na běžecký závod zcela zdarma! Stačí nejrychleji odpovědět na soutěžní otázku a můžete se závodu zúčastnit!

Veškeré informace o Česká pojišťovna Mizuno RunTour 2013 naleznete na http://www.run-tour.cz/.