Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice hlásí před startem jarní části sezony další významnou posilu. Do konce příští sezony se Jihočechům upsal arménský reprezentant, šestadvacetiletý obránce, Hrayr Mkoyan. Zkušený fotbalista má vedle tří desítek reprezentačních startů na svém kontě také zápasy kvalifikace o Evropskou ligu.
Hrayr Mkoyan

Hrayr Mkoyan se narodil 2. září 1986 v tehdejším arménském městě Leninakan, dnešním Gjumri. Svou fotbalovou kariéru začal právě v Širaku Gjumri, za který odehrál od roku 2005 do roku 2009 osmatřicet zápasů. Následně hostoval v Araratu Jerevan a také Ulisses Jerevan. Přes Mika Jerevan a Spartak Nalčik se v roce 2012 dostal zpět do svého mateřského klubu Širak Gjumri. Právě odtud přichází na přestup do Českých Budějovic.

Svůj první zápas za Dynamo odehrál o víkendu, kdy nastoupil ve stoperské dvojici s Romanem Lengyelem v zápase proti Rapidu Vídeň. "Na to, že s námi byl velice krátce, si vedl velice dobře a věřím, že pro nás bude posilou," říká trenér Miroslav Soukup.