Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice se snaží i v závěru roku podpořit dobrou věc. Ve spolupráci s Potravinovou bankou Jihočeského kraje pořádá sbírku potravin pro matky samoživitelky a další osoby, které jsou ve složité situaci. Sbírka proběhne v pondělí 21. prosince na parkovišti u fotbalového stadionu na Střeleckém ostrově.

Těsně před Vánoci Dynamo ve spolupráci s Potravinovou bankou Jihočeského kraje uspořádá sbírku potravin pro potřebné. „Tato sbírka bude věnovaná matkám samoživitelkám a dalším lidem, kterých se dotýká aktuální situace spojená s pandemií koronaviru. Vedle potravin mohou lidé přinést například i základní a dětskou drogerii," dodává Milan Džuba. Potravinová sbírka proběhne v pondělí 21. prosince na velkém parkovišti za východní tribunou (z ulice Boženy Němcové).

Lidé mohou nosit jídlo do sbírky v čase od 10 do 15 hodin. „Pokud by chtěl někdo přispět, ale tento čas mu nevyhovuje, může nám nakoupené potraviny zanést během pátku nebo pondělního rána na sekretariát klubu, kde vše uskladníme a poté v pondělí předáme zástupcům Potravinové banky Jihočeského kraje," dodává Milan Džuba.

Fotbalové Dynamo se snaží v závěru roku podporovat více projektů. Největší jihočeský fotbalový klub před Vánoci aktivně podpořil dětské domovy v Horní Plané a Písku. Navíc se zapojil také do projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata.