Fotbalisté Dynama ve středu večer odlétají z Vídně do tureckého Beleku, kde je čeká závěrečné herní soustředění před startem jarní části sezony. Jihočeši by měli během soustředění odehrát tři přípravné zápasy, domů do Čech se pak vrátí v sobotu 29. ledna.

Trenér David Horejš vezme do Beleku prakticky kompletní kádr doplněný o několik hráčů dorosteneckého věku. Na jarní část sezony se bude v Turecku chystat celkem 26 fotbalistů (4 brankáři a 22 hráčů do pole). O svou šanci probojovat se do A-týmu budou mimo jiné usilovat mladíci Jan Brabec, David Krch, Daniel Hais a Ondřej Čoudek.

Dynamo měli hned v pátek 21. ledna odehrát zápas s maďarským celkem Mezőkövesd-Zsóry. Totu utkání bylo ale zrušeno, protože soupeř se kvůli výskytu Covid-19 v týmu na soustředění do Beleku nakonec nevydal. Zástupci Dynama tak intenzivně jednají v tomto termímu o náhradním soupeři. Jisté tak zatím zůstávají zápasy s FK Chimki (pondělí) a Cracovia Krakov (v pátek).

Ze soustředění vám samozřejmě připravujeme podrobné zpravodajství jak na našem klubovém webu, tak sociálních sítích.

Seznam hráčů pro soustředění v tureckém Beleku

Brankáři: Martin Janáček, Daniel Kerl, David Šípoš, Vojtěch Vorel.
Obránci: Jan Brabec, Benjamin Čolić, Ondřej Čoudek, Lukáš Havel, Martin Králik, Maksim Matvejev, Pavel Novák, Lukáš Skovajsa, Martin Sladký.
Záložníci: Patrik Čavoš, Patrik Hellebrand, Jakub Hora, David Krch, Matej Mršić, Nicolas Penner, Jonáš Vais, Matěj Valenta.
Útočníci: Patrik Brandner, Mick Van Buren, Daniel Hais, Ondřej Mihálik, Michal Škoda.