Reprezentační přestávku si budějovické Dynamo vyplní přípravným zápasem proti Táborsku. Druholigový soupeř z jihu Čech odehrál po obnovení druhé ligy už dva zápasy, naposledy vyhrál s Vyšehradem. Hrát se bude v pátek od 11:00 na Střeleckém ostrově bez diváků.

Dynamo nezastihl úvod prvoligové soutěže v nejlepší formě. Jihočeši zatím získali v uplynulém průběhu sezony jenom tři body, které uhráli na hřištích soupeře. Doma se jim zatím moc nedaří. Naposledy na Střeleckém ostrově nestačili na Zlín, se kterým sice vedli po prvním poločas 1:0, ale nakonec nezískali ani bod. V posledním ligovém utkání se poprvé v dresu Dynama představil Nizozemec Mick Van Buren, který odehrál celý zápas.

FC MAS Táborsko po postupu zpátky do druhé ligy neodstartovalo nový ročník dobře. Nejprve si připsalo tři porážky, když postupně nestačilo na Žižkov, Chrudim a Ústí nad Labem. První bod si svěřenci trenéra Brožka připsali doma proti Hradci, dalších šest přidali po pauze kvůli koronaviru. Uspěli v Blansku a ve středu i na Vyšehradě.

Přípravné utkání se odehraje bez diváků, sledovat ho můžete v přímém přenosu nebo online reportáži.