Fotbalisté Dynama po skončení sezony nastoupili dovolenou. Přesto již nyní ví, jak bude vypadat jejich příprava na novou prvoligovou sezonu. Tým Davida Horejše se poprvé po dovolené sejde v pondělí 21. června a během pěti týdnů trvající přípravy odehraje několik zajímavých přípravných zápasů.

První dny přípravy na novou sezonu 2021/22 budou ve znamení nabírání kondice v domácích podmínkách v Českých Budějovicích. První zápas přípravy Dynamo odehraje ve středu 30. června, kdy se v Rakousku střetne s účastníkem nejvyšší ruské ligy Dynamem Moskva.

Hned v sobotu 3. července Jihočeši nastoupí v dalším přípravném zápase proti Táborsku a následující víkend je pak v Písku čeká souboj s Teplicemi. Pouze ale za předpokladu, že los nového ročníku FORTUNA:LIGY Jihočechům nepřisoudí Teplice v úvodních pěti kolech sezony.

V pondělí 12. července se tým vydá do rakouského Kaprunu, kde ho bude čekat týdenní herní soustředění. Během něho Dynamo odehraje dva přípravné zápasy se zahraničními soupeři. Poslední zápas na soustředění bude navíc generálkou na start nového ročníku soutěže, která začne o víkendu 24. a 25. července.

Plán přípravy A-týmu Dynama České Budějovice

21. června: Začátek přípravy A-týmu
30. června: SK Dynamo ČB - Dynamo Moskva (Rakousko)
3. července: FC MAS Táborsko - SK Dynamo ČB (Kvapilka)
10. července: SK Dynamo ČB - FK Teplice (Písek)
12. července: Odjezd na soustředění do rakouského Kaprunu
V průběhu soustředění dva přípravné zápasy
18. července: Návrat ze soustředění
24. července: Start nového ročníku FORTUNA:LIGY