Mohl se stát hrdinou celého zápasu, jenže proti byla horní konstrukce sparťanské branky. Šikovný záložník Matěj Mršić smutnil nad neproměněnou šancí ve druhé polovině zápasu, která by mohla rozhodnout celé utkání. Zároveň ale ocenil kvalitu soupeře a označil remízový bod za zasloužený.

Jeden z nejlepších duelů za poslední sezony sehráli fotbalisté Dynama s pražským velkoklubem z Letné. Jihočeši dlouho sahali po všech třech bodech, jenže nakonec z toho byla remíza. Svěřenci Davida Horejše vedli po poločase už o dvě branky, ale Spartě se podařilo srovnat.

O tom, že k výhře bylo opravdu blízko, si byl vědom celý vyprodaný stadion. „Chybělo trochu štěstí. Vymáčkli jsme ze sebe maximum, ale Sparta ve druhé půli ukázala svou kvalitu a myslím si, že bod je zasloužený," hodnotil po utkání Chorvat.

Nejvíce ho po utkání mrzela tvrdá střela, která po rychlém brejku s Ivanem Schranzem skončila na břevně. „Už proti Opavě mi chybělo opravdu málo, proti Spartě jsem byl ještě blíže. Doufám, že to brzy prolomím a už mi tam něco padne," říkal po zápase.

Na závěr vyzdvihl elektrizující atmosféru na Střeleckém ostrově. Vyprodaný stadion hnal domácí za vítězstvím, ale i když z toho byla remíza, fanoušci odcházeli s nadšením. „Byla to paráda, panovala skvělá atmosféra. Chceme poděkovat všem fanouškům, co dorazili. Byli fantastičtí," dodal.