Bezpečnostní rada státu v úterý ráno na tiskové konferenci oznámila, že s platností od úterních 18 hodin zakazuje pořádání společenských a sportovních událostí s účastí nad sto osob. To se samozřejmě týká i nedělního zápasu Dynama s Libercem. Náš klub čeká na další informace, jak bude celá situace platit pro FORTUNA:LIGU.

Jisté je, že se víkendové zápasy FORTUNA:LIGY neodehrají s diváky. Ligová fotbalová asociace v úterý odpoledne vydala zprávu, že se ve středu 11. března odehraje odložené utkání 23. kola mezi Teplicemi a Libercem a o následujícím ligovém kole, které je na programu o víkendu, se rozhodne během středy.

„Ligová fotbalová asociace reaguje na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, která rozhodla o zákazu konání veřejných a sportovních akcí v Česku s účastí přesahující 100 osob. Středeční dohrávka 23. ligového kola mezi Teplicemi a Libercem se odehraje s tím, že pořádající klub je povinen zajistit splnění výše uvedeného mimořádného opatření. Další kroky bude Ligová fotbalová asociace komentovat po projednání na zítřejším zasedání Ligového výboru," zní tisková zpráva LFA. O dalším vývoji situace vás budeme samozřejmě informovat.