Informaci o středečním fotografování týmu přinesl náš web již během včerejšího podvečera. Celá procedura fotografování proběhla jako vždy ve velmi dobré náladě všech aktérů, přesto museli fotografové i samotní hráči řešit několik mírných a vesměs úsměvných problémů. Do "veteránské" první sedící řady odmítl usednout kapitán Jiří Skála, z Libora Baláže udělali jeho spoluhráči polského fotbalistu Balasze, Jan Svátek byl na pár okamžiků Zvátek a při fotografování na klubový plakát se mezi fotbalisty překvapivě na několik okamžiků objevil i mladý reprezentant Jiří Jeslínek, který tou dobou absolvoval zápas na mistrovství Evropy do devatenácti let.
Aktualizováno: V profilech jednotlivých hráčů naleznete aktuální fotografie

Ofenzivně laděného záložníka Jiřího Jeslínka ve skutečnosti ztvárnil kolega z internetových stránek www.fotbalcb.cz, který je mladému reprezentantovi výškově i vzhledově docela podobný. Pochopitelně na klubovém plakátu bude hlava Jiřího Jeslínka, tělo ale zůstane původní...


Fotografování se zúčastnil také zdravotně indisponovaný Roman Pivoňka, jehož berle si své místo na klubové fotografii také našly (dole pod nohama Františka Cipra)