Již tento pátek mohou futsalisté Dynama PCO oslavit svůj postup do nejvyšší soutěže. Ve sportovní hale Lokomotivy České Budějovice hostí od 20 hodin tým Malibu Mladá Boleslav a pokud se jim podaří zvítězit, nemusejí se ohlížet ani na výsledek zápasu svého největšího pronásledovatele z Kladna!

Futsalový tým PCO Dynamo jako nováček druhé nejvyšší soutěže prožívá mimořádnou sezonu. Po dvaceti kolech vládne ligové tabulce a díky tříbodovému náskoku a lepším vzájemným zápasům s Kladnem mu stačí, aby v předposledním zápase sezony vyhrál nad Malibu Mladá Boleslav. Pokud Jihočeši uspějí, budou moci hned v pátek po zápase oslavit postup do nejvyšší soutěže - VARTY ligy!

„Byli bychom samozřejmě moc rádi, pokud by se nám v páteční večer podařilo již poněkolikáté beznadějně naplnit halu Lokomotivy a oslavit s fanoušky na domácí palubovce postup do nejvyšší futsalové soutěže. Když jsme před necelým rokem futsalový klub zakládali a přihlásili druhou nejvyšší soutěž, nikdo z nás jistě neočekával, že by se nám toto mohlo podařit. Do konce ligy zbývají poslední dvě kola a k postupu nám chybí jediné vítězství. I když v pátek přijede na jih Čech velice kvalitní mužstvo, rádi bychom, aby po závěrečném hvizdu mohly propuknout zasloužené postupové oslavy," říká jeden z lídrů týmu Petr Benát.

Přijďte podpořit naše futsalisty, vstupné na zápas je dobrovolné, každý 10. návštěvník navíc obdrží zdarma lístek na reprezentační zápas U20 ČR-Nizozemí, které se bude hrát jen o tři dny později na Střeleckém ostrově. Součástí utkání bude i doprovodný program v podobě slosování lístků o ceny a poločasová soutěž.