Futsalový tým Dynama odehraje po přibližně dvaceti letech v domácím prostředí ligové utkání. Jihočeši v rámci 3. kola druhé ligy skupiny Západ vyzvou v hale TJ Lokomotiva České Budějovice béčko Olympiku Mělník. Hrát se bude v neděli 14. října od 19 hodin.

Futsalový tým Dynama složený ze zkušených ligových fotbalistů získává v druhé nejvyšší futsalové soutěži zkušenosti. V prvním kole na hřišti Pampuchu Liberec vedli Jihočeši již 4:1, nakonec ale nešťastně prohráli 4:5. O týden později pak odehráli utkání v obráceném sledu, když prohrávali 1:4 a 2:5, přesto nakonec uhráli s ambiciózním Kladnem remízu 5:5.

Kaňkou na zápase bylo jen velmi přísné vyloučení Petra Benáta, který tak bude muset v prvním domácím zápase nedobrovolně odpočívat. Právě Benát byl ale velkým strůjcem vyrovnání na Kladně, když snižoval na 5:3 a 5:4. Vyrovnávací gól pak zaznamenal dvě minuty před koncem Jiří Hrbáč a místo závěrečného náporu Dynama pak přišlo zmiňované vyloučení Petra Benáta.

Nyní se futsalisté Dynama dívají již na zápas s Olympikem Mělník "B". Béčko prvoligového týmu v prvním kole remízovalo na hřišti Chotěboře 3:3 a ve druhém kole pak vyhrálo nad Pampuchem Liberec 7:5. Nejlepším střelcem týmu je Josef Gabčo, který zaznamenal zatím čtyři góly.

Zápas 3. kola druhé ilgy futsalu se v hale Lokomotivy České Budějovice hraje v neděli 14. října se začátkem v 19:00. Průběh zápasu budete moci sledovat online na webu www.onlajny.com. Reportáž pro fanoušky napíše právě distancovaný Petr Benát! Odkaz na online reportáž naleznete ZDE!