Na začátku tohoto týdne proběhlo udílení cen v anketě Fotbalové asociace České republiky o Fotbalistu roku 2022. V Praze byla vyřčena také dvě jména, která reprezentují českobudějovické Dynamo. Mezi talenty roku se umístil na 9. místě útočník Daniel Hais a dělené 14. místo obsadil obránce Ondřej Čoudek.

Oba patří do kádru A-týmu Dynama, oba mají před sebou velkou budoucnost. A jejich skvělé počínání na hřišti je vidět. Daniel Hais odehrál vloni 10 zápasů v české nejvyšší soutěži, letos má na kontě o jeden zápas a o dva vstřelené góly víc. 19letý útočník se navíc vměstnal také do širší nominace české fotbalové reprezentace do 21 let před nadcházejícím EUREM. Hais mezi největšími českými fotbalovými talenty obsadil 9. místo se ziskem 8 bodů.

O 3 body méně získal obránce Ondřej Čoudek. Stabilní člen české fotbalové reprezentace do 19 let a hráč, který zatím pendluje mezi prvním a druhým týmem Českých Budějovic, sledoval vyhlašování ankety kvůli povinnostem v národním týmu v Portugalsku z dálky. 18letý stoper, který v zimě podepsal v Dynamu nový kontakt do roku 2026, získal za své výkony cenu pro největší talent roku Jihočeského kraje, teď obsadil v celonárodní anketě dělené 14. místo.