Dynamo České Budějovice prožilo mimořádné dva měsíce. Ligový nováček sbíral v říjnu a listopadu jednu výhru za druhou, a to se nyní také projevilo v tradičních anketách FORTUNA:LIGY. V hlasování fanoušků byl nejlepším hráčem měsíce listopadu zvolený Jaroslav Drobný a mezi trenéry navíc dominoval David Horejš!

MALL.CZ Hráč měsíce: Jaroslav Drobný (SK Dynamo České Budějovice)

Německou Bundesligou protřelý gólman si obnovenou premiéru v českobudějovickém dresu odbyl v duelu 13. kola na hřišti Olomouce a Dynamo od té doby nenašlo už téměř dva měsíce přemožitele. V listopadu odchytal čtyřicetiletý brankář povedené zápasy proti Teplicím (3:1) a Slovácku (2:0). Těžká zkouška pak čekala na Východočechy na Letné, kde se černo-bílí utkali s pražskou Spartou. Pokořeni ale nebyli ani v tomto duelu, v němž se body po výsledku 3:3 dělily.

Brilantní formu si bývalý seniorský reprezentant, jenž si zachytal mimo jiné i na evropském šampionátu do 21 let či olympiádě v Sydney, přenesl také do prosince. V tom při soubojích s Jabloncem a Příbramí, z nichž vydoloval nováček plný počet bodů, zapsal dvě čistá konta.

MALL.CZ Trenér měsíce: David Horejš (SK Dynamo České Budějovice)

Za úspěchy Českých Budějovic stojí také mladý kouč David Horejš. Dvaačtyřicetiletý trenér dovedl v minulé sezóně Dynamo k vítězství ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, aby následně se svým mančaftem pořádně čeřil vody i v nejvyšší soutěži.

V té táhnou svěřenci někdejšího obránce sérii osmi zápasů bez porážky a dýchají ze sedmé pozice na záda týmům v elitní skupině, když mají Budějovice stejně bodů jako šestý Baník a jen dvoubodovou ztrátu na třetí Spartu.