Fotbalové superléto na Střeleckém ostrově ukončí fotbalisté Dynama dalším velkým šlágrem, tentokrát proti Viktorii Plzeň. Vstupenky na utkání, které se hraje v sobotu 21. září od 19:00, se budou prodávat i v pátek 13. září od 13 hodin. V prodeji zbývá ještě přibližně 2000 vstupenek.

Zápas SK Dynamo ČB vs. FC Viktoria Plzeň se odehraje v sobotu 21. září od 19:00. Předprodej vstupenek začíná ve čtvrtek 12. srpna od 13:00 na čtyřech pokladnách za Východní tribunou. Jeden fanoušek může na zápas s Plzní koupit v předprodeji maximálně 5 kusů vstupenek.

Na stejný počet vstupenek je omezený online prodej na www.cbsystem.cz. Online systém zároveň neumožňuje pouhou rezervaci vstupenek. Hned při objednávce musí dojít k online platbě pomocí platební karty. Zakoupené vstupenky následně dorazí na email a fanoušci si je musí vytisknout na papír formátu A4. Turnikety na stadionu bohužel nezvládají číst čárkové kódy z displejů mobilních zařízení!

Další možností je nákup na Prodejních místech systému CBSystem. Přehled prodejních míst nalezneze ZDE.

Do prodeje nepůjde hlavní (západní) tribuna, která je již aktuálně vyprodaná. V předprodeji budou k dispozici také vstupenky do sektoru hostujících fanoušků. Část vstupenek bude prodávaná v Českých Budějovicích a část vstupenek bude mít k dispozici také klub Viktorie Plzeň, který bude vstupenky prodávat přímo v Plzni.

Základní cena vstupenek na zápas s Plzní je 200 Kč. Zlevněné vstupenky pro děti od sedmi do patnácti let stojí 100 Kč.

Ceník předprodejeMísto prodeje vstupenek