V Českobudějovickém Dynamu si místo v sestavě nevybojovali a tak hledají štěstí a herní vytížení v jiných klubech. O víkendu kromě první ligy začaly i druhá liga, ČFL a divize. Jak se vedlo hráčům, kteří hostují z jihočeského celku v jiných klubech?

Michal Řezáč a Ladislav Martan začali výhrou
Dva hráči Dynama hostují na druholigovém Žižkově. Jaro začalo pro oba jinak. Zatímco Ladislav Martan neodehrál v jarní premiéře ani minutu, Michal Řezáč si při derby s pražskou Duklou střihl celý zápas a velmi dobrým výkonem přispěl k vítězství 5:2 svého celku. Žižkov je díky výhře na šestém místě tabulky.

Šplíchal měl velkou šanci
Záložník Martin Šplíchal odešel v zimě na hostování do týmu lídra druhé ligy z Pardubic. A Východočeši začali i jarní část druhé ligy vítězně. Pardubice vyhrály 1:0 ve Vlašimi. Martin Šplíchal naskočil do utkání po hodině hry za stavu 1:0 jako první střídající hráč. O šest minut později se dostal do samostatného úniku, ale gól nedal. I tak jeho tým zvítězil.

Pouček slavil výhru
S kapitánskou páskou na rameni vyběhl na hřiště v dresu Vyšehradu Lukáš Pouček a řídil výhru svého celku nad Vítkovicemi 4:1. Pouček připravil svým spoluhráčům první dva góly přesnými centry.

Gebert hostuje v Brozanech
Záložník Vojtěch Gebert v jarní části sezony hostuje v třetiligových Brozanech. Poslední celek ČFL B začal jaro vítězně. Dokázal vyhrát 2:0 na hřišti Bohemians B a vytáhlý záložník u toho byl, když odehrál 70 minut.

Wermke se přesunul do Písku
Záložník Roman Wermke se v zimní pauze přesunul ze Sokolova do třetiligového Písku a jaro začal se svým novým týmem výborně. Písečtí doma porazili Loko Vltavín 5:0 a Wermke odehrál 75 minut a ze hřiště odcházel za stavu 3:0.

Staněk seděl na střídačce
Brankář Jindřich Staněk sledoval z lavičky výhru Plzně nad Českými Budějovicemi v první lize 1:0. Do utkání na jaře ještě nezasáhl.